“Nie polecam”
Pasaż Klub — recenzja

Pasaż Klub
Zamów online
Nr 38 wśród 56 Restauracje (Giżycko)
Zrecenzowano 10 września 2019

Zamówiłam rosół który nie mogłam nazwać naszym polskim tradycyjnym rosołem. Kto to widział podawać go z makaronem do spaghetti? Porażka i strzał w kolano dla takiej restauracji, która ma dobrą lokalizacje a słabą organizacje ‍♀️

Dziękujemy, Milunia8199

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czas oczekiwania strasznie długi bez wcześniejszego poinformowania zamówienie zostało złożone po godzinie czasu dostaliśmy jedno danie na drugie trzeba było poczekać jeszcze 10 minut

Dziękujemy, Patryk Z
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czas oczekiwania niezależnie od tego co się zamawia wynosi godzinę czasu, o czym wcześniej nikt nie jest łaskaw poinformować ani później przeprosić...

Dziękujemy, Marta B
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Niesamowity klimat restauracji, a przede wszystkim smacznie i w przystępnych cenach. Tak nam się spodobało, że wracaliśmy tam 4 razy pod rząd. Za każdym razem zamawialiśmy coś innego i się nie zawiedliśmy. Jak dla nas ilość była idealna, najedliśmy się, a jednocześnie nic nie zostawialiśmy. Do tego ceny bardzo przystępne i obsługa sympatyczna.

Dziękujemy, Marta K
Zrecenzowano 29 października 2018

Pasaż Club to miejsce, które nie powinno pretendować do miana restauracji. Bo po co kusić zgłodniałych turystów daniami kuchni meksykańskiej, jeśli się nie ma zielonego pojęcia o tym co ta kuchnia ma do zaoferowania. W tym przybytku dostałem tradycyjne, "meksykańskie" burrito z kupioną w markecie tortillą w której zawinięto miszmasz cukinii, pomidorów, cebuli i bóg wie jeszcze czego. A na dodatek danie mdłe .. bo kompletnie nie przyprawione. Już nie mówię, że tortilla powinna być z mąki pszennej, lekko zgrillowana :) Ale czemu była bez fasoli i meksykańskiego ryżu lub mięsa? Zapewne na to pytanie nie uzyskam odpowiedzi od tego "burrito" co je przyrządził :(

Termin wizyty: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, 2Millen

Pasaż Klub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Pasaż Klub? Podziel się wrażeniami!