Giżycko

“Klimatyczna miejscówka w lokalnym klimacie”

Restauracja Rybaczówka
Nr 5 wśród 56 Restauracje (Giżycko)
Opis: Nasza restauracja wyróżnia się atrakcyjnym wystrojem utrzymanym w mazurskim klimacie. Jej dodatkowym atutem jest taras z widokiem na jezioro. Możemy przyjąć 50 osób na sali i ponad 20 na tarasie. „Rybaczówka rybą stoi” - w naszym menu znajdują się ryby w różnej postaci np. : - sezonowe ryby mazurskie (sielawa, okoń, sandacz, szczupak) - sum z pieca - pstrąg pieczony z warzywami - flaczki

Spory teren - można wybrać posiłek na zewnątrz, skorzystać z leżaka. Do restauracji można podjechać zarówno lądem, jak i wodą. Bardzo smaczny smalczyk, fantastyczne ogórki, no i przede wszystkim ryby - idealnie doprawione, świeże, można wybrać z 3 opcji rozmiarowych. Najlepszy lin, z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Podobno i niezły karp. I takie ciekawostki jak rybne flaki czy kanapka z sandaczem. Szeroka informacja dla klienta, co i jak jest podawane. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, Margarita S

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szkoda, że nie zrobiłam zdjęcia... było bosko! Przepyszny karp, smaczny chłodnik, cudowny filet z sandacza dla dzieci! Syn wcinał i zachwalał ! Przemiła Pani kelnerka namówiła nas na deser - szarlotkę i kawusię! Cała otoczka - jezioro, leżaki , cisza i spokój w niedzielne popołudnie to było coś! Polecam!

2  Dziękujemy, 943justynak
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Nocowaliśmy kilka lat temu w Rybaczówce i byliśmy zadowoleni. Teraz wpadliśmy po drodze na obiad i trzeba przyznać, że miejsce trzyma poziom. Kuchnia jest znakomita - nastawiona na lokalne smaki. To jedyna restauracja na Mazurach, w której podczas naszego pobytu znaleźliśmy w menu 2 rodzaje zupy rybnej. Obie wyborne! Do tego wiele rodzajów ryb z tutejszych jezior, podawane na różne sposoby. 5 lat minęło, a Rybaczówka wciąż trzyma poziom!

1  Dziękujemy, Basia B
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczny okoń z patelni!!! Bardzo smaczny sandacz. Idealne miejsce na obiad - smacznie i z dala od zgiełku, przy jeziorze (można podpłynąć łódką!) Bardzo ciekawe przystawki i mazurski browar. Wrócimy przy kolejnej wizycie tych rejonów.

1  Dziękujemy, WeAreJustGoingAround
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rybka prosto z jeziorka ! Ommnnomm ! :) świeżutka i pyszna ! Zupa rybna prima sort :) obok knajpki port wiec zawsze mnostwo ludzi w porze obiadowej - warto zrobić rezerwacje

1  Dziękujemy, 213malwinas

Restauracja Rybaczówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Rybaczówka? Podziel się wrażeniami!