“Pepyszne żeberka!!! ”
PodKładka RestoBar — recenzja

PodKładka RestoBar
Nr 1 wśród 56 Restauracje (Giżycko)
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, żeberka boskie!!!.
Ceny adekwatne do jakości. Bardzo polecam i z pewnością odwiedzę podkładkę ponownie :)

Dziękujemy, Happiness61491895587

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

To był mój pierwszy razi niech takich razy będzie jeszcze wiele...to było tak dobre (A jedzone w doborowym towarzystwie i cudownych okolicznosciach przyrody smakowało jeszcze lepiej),że miałam wrażenie,iż czegoś tak przepysznego w życiu nie próbowałam
Zupa z pieczonych pomidorów powaliła nas na kolana..ledwo się podnieśliśmy☺.marzy mi się więcej takich miejsc..

1  Dziękujemy, Wloczykije
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Karta bogata i różnorodna. Ceny w stosunku do porcji i jakości dań śmiesznie niskie. Jeden z najlepszych burgerów jakie jadłem. Największym hitem dla mnie jest danie mazurskie jadło. Polecam każdemu.

Dziękujemy, duch998
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy ze znajomymi, świetne jedzenie, pizza przepyszna chrupiąca, pan Karol jest super kelnerem, ma wiedzę na temat dań z karty, dobrane swietnie drinki, po prostu coś wsapanialego! Będziemy polecać wszystkim którzy wybierają sie na Mazury !

Dziękujemy, 640emiliad
Zrecenzowano 2 września 2019

To miejsce ma dużo plusów, jak i minusów. Bogate menu z fajnym jedzeniem do wyboru. Steki medium przeciągnięte, słabe frytki. Fajny burger z kasznką, bardzo smaczne żeberka. Ziemniaki pieczone okazały się kulkami ziemniaczanymi, które nie były najlepszej jakości... I długi czas oczekiwania na picie, czy domawiane później piwo... I niezbyt czysty taras na którym nad głowami dyndają pająki, zrzucające fragmenty z ajęczyny na stół...

Dziękujemy, MrTFSMC

PodKładka RestoBar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w PodKładka RestoBar? Podziel się wrażeniami!