“Wyśmienite jedzenie i wspaniała obsługa”
PodKładka RestoBar — recenzja

PodKładka RestoBar
Nr 1 wśród 56 Restauracje (Giżycko)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Jedzenie znakomite, przepyszne steki oraz cudowna obsługa. Pani Paulina pomocna i ciągle uśmiechnięta. Polecam w 100%!

Dziękujemy, Jsyp15

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystkie Dania, od mięs, burgerów do sushi, zupy ,desery na super poziomie, piękny widok na jezioro, pełne pięć gwiazdek

Dziękujemy, gabry_w2016
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy tutaj na wczesny lunch o godz 12. Lokal czysty, zadbany. Dotyczy to również toalety. Miłym dodatkiem jest muzyka z dobrej jakości nagłośnienia, która uprzyjemnia pobyt. Obsługa bardzo sprawna, nawet pozorem domówione dania zostały podane bardzo szybko. Rosół dobry, chilli bardzo dobre. Naleśniki oprócz smaku, były bardzo ładnie podane. Za kawę również duży plus. Jedno z lepszych miejsc w trakcie wyjazdu na Mazury.

1  Dziękujemy, Luki8
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas służbowego wyjazdu szukałam szybkiego i lekkiego lunchu. Zamówiłam przepyszną sałatkę, byłam zachwycona. Czas oczekiwania faktycznie długi ale uważam, że warto. Na pewno wrócę.

Dziękujemy, 668aleksandran
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra pizza, dobry burger i bardzo długi czas oczekiwania - ponad godzinę, choć lokal nie był zapełniony w %. Owszem byliśmy uprzedzeni o czasie oczekiwania na dania około 40 minut. Ale ponad godzina to nie około 40 minut. W porze obiadowej zaleca się robić wcześniej rezerwację. Lokal nie wyróżnia się szczególnie jakąkolwiek kuchnią - w karcie panuje totalny misz masz (włoska, amerykańska, japońska, polska).

1  Dziękujemy, WeAreJustGoingAround

PodKładka RestoBar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w PodKładka RestoBar? Podziel się wrażeniami!