Giżycko

“Bardzo fajny lokal”
PodKładka RestoBar — recenzja

PodKładka RestoBar
Nr 1 wśród 56 Restauracje (Giżycko)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas służbowego wyjazdu szukałam szybkiego i lekkiego lunchu. Zamówiłam przepyszną sałatkę, byłam zachwycona. Czas oczekiwania faktycznie długi ale uważam, że warto. Na pewno wrócę.

Dziękujemy, 668aleksandran

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra pizza, dobry burger i bardzo długi czas oczekiwania - ponad godzinę, choć lokal nie był zapełniony w %. Owszem byliśmy uprzedzeni o czasie oczekiwania na dania około 40 minut. Ale ponad godzina to nie około 40 minut. W porze obiadowej zaleca się robić wcześniej rezerwację. Lokal nie wyróżnia się szczególnie jakąkolwiek kuchnią - w karcie panuje totalny misz masz (włoska, amerykańska, japońska, polska).

1  Dziękujemy, WeAreJustGoingAround
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W zasadzie wszystko restauracji było na bardzo dobrym poziomie, miła obsługa, bardzo smaczne jedzenie, duży wybór, od sushi i dań azjatyckich przez burgery, pyszne mięsa, kotlety, kaczkę, świetne desery. Pełne pięć gwiazdek, piękny widok z tarasu na jezioro!

1  Dziękujemy, gabrys88
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Wczoraj bylismy ze znajomymi w podkladce. Zawsze odwiedzamy to miejsce gdy wypoczywamy w gizycku. Bylo nam bardzo milo gdy okazalo sie ze pan Marek nasz kelner zadbal o nas. Jestesmy dosc wymagajacy gdyz sami pracujemy w gastronomi. Pan Marek jak i jedzenie 5+ Choc krewetka brakuje troche pikanteri. Napewno nie raz jeszcze wrocimy

1  Dziękujemy, Tomek O
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Podkladka jak zwykle nie zawodzi. Swietna atmosfera, pyszne jedzenie ale przede wszystkim znakomita obsluga. Pan Marek zaopiekowal sie nami w najlepszy mozliwy sposob. Bardzo pomocny i kompetentny. Dziekujemy.

1  Dziękujemy, V4862TBrenatam

PodKładka RestoBar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w PodKładka RestoBar? Podziel się wrażeniami!