“Ogolnie ok”
PodKładka RestoBar — recenzja

PodKładka RestoBar
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Giżycko)

Zachęcony recenzjami z TA, podczas wrześniowego pobytu w Giżycku trzykrotnie gościłem w lokalu. Mimo okresu "po sezonie" widać, że cieszy się on duża popularnością zarówno wśród lokalnych klientów jak i turystów acz nie miałem problemów ze znalezieniem wolnego stolika czy to w porze obiadowej czy też wieczorem.
Zamawialiśmy: sandacza, polędwiczki wieprzowe, pizzę , zupę frutti di mare , frytki z batatów.
Ogólnie jakość i smak potraw na 4 z plusem Nic zbytnio odkrywczego ale solidnie przygotowane , fajne połączenia smaków i ładnie podane. Piwa zarówno koncernowe jak i z browaru Kormoran.
Tak więc jeśli chodzi o jakosc posiłków - jest dobrze i warto odwiedzić lokal.
Całość trochę psuje małe zaangażowanie obsługi ( kelnerskiej) w swoje obowiązki. Widać że to młodzi ludzie i brakuje Im zapewne doświadczenia jednakże występują problemy ze " złapaniem" kelnera/ki by coś domówić lub poprosić o rachunek.
Druga sprawa jest baardzo blisko położone ( za płotem lamelowym) tuż obok tarasu miejsce gdzie znajdują się pojemniki na odpady/śmieci. W gorące dni w jakich było mi dane być w Giżycku powstaje nieprzyjemny zapach. Te dwie kwestie wymagają większej uwagi że strony osób zarządzających restauracją.
Ogólnie polecam lokal i z chęcią odwiedzę przy kolejnej wizycie w mieście.

Dziękujemy, Tres D

W Podkładce byłam już kilka razy i za każdym razem wszystko było na najwyższym poziomie! Obsługa zawsze profesjonalna, pomocna, fantastyczne podejście do gościa. Wnętrze klimatyczne, czyste. Jedzenie rewelacja. Frytki z batatów mogłabym jeść kilogramami :) polecam z całego serca :)

Dziękujemy, Kasia S

Tak jak w tytule - przepyszne burgery! Miejsce bardzo klimatyczne, przyjemny wystrój i miła obsługa. Ceny standardowe. Bardzo polecam!

Dziękujemy, kolkoyod

Niestety Podkładka w sezonie i poza sezonem to dwie różne restauracje. Poza sezonem wypada dużo lepiej: częste niespodzianki w menu (co zrozumiałe, żeby przyciągnąć miejscowych bywalców, którzy spróbowali już wszystkiego).i dużo lepsza obsługa.

W sezonie obsługa to dramat, nastoletnie na oko kelnerki chodzące trójkami i mające wyraźny problem z przyjęciem zamówienia).

Poza sezonem polecam, w sezonie tylko jeśli wystarczająco dużo czasu.

1  Dziękujemy, Milosh N
Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Ładnie podane i bardzo smaczne dania. Wystrój bardzo przyjemny, a cenowo wychodzi bardzo korzystnie. Polecam

Dziękujemy, Aleksandra W

PodKładka RestoBar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w PodKładka RestoBar? Podziel się wrażeniami!