“Rewelacja”
PodKładka RestoBar — recenzja

PodKładka RestoBar
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Giżycko)
Zrecenzowano 18 września 2018 z urządzeń przenośnych

W Podkładce byłam już kilka razy i za każdym razem wszystko było na najwyższym poziomie! Obsługa zawsze profesjonalna, pomocna, fantastyczne podejście do gościa. Wnętrze klimatyczne, czyste. Jedzenie rewelacja. Frytki z batatów mogłabym jeść kilogramami :) polecam z całego serca :)

Dziękujemy, Kasia S

Zrecenzowano 14 września 2018 z urządzeń przenośnych

Tak jak w tytule - przepyszne burgery! Miejsce bardzo klimatyczne, przyjemny wystrój i miła obsługa. Ceny standardowe. Bardzo polecam!

Dziękujemy, kolkoyod
Zrecenzowano 12 września 2018

Niestety Podkładka w sezonie i poza sezonem to dwie różne restauracje. Poza sezonem wypada dużo lepiej: częste niespodzianki w menu (co zrozumiałe, żeby przyciągnąć miejscowych bywalców, którzy spróbowali już wszystkiego).i dużo lepsza obsługa.

W sezonie obsługa to dramat, nastoletnie na oko kelnerki chodzące trójkami i mające wyraźny problem z przyjęciem zamówienia).

Poza sezonem polecam, w sezonie tylko jeśli wystarczająco dużo czasu.

1  Dziękujemy, Milosh N
Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Ładnie podane i bardzo smaczne dania. Wystrój bardzo przyjemny, a cenowo wychodzi bardzo korzystnie. Polecam

Dziękujemy, Aleksandra W
Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie boskie, skuszeni opiniami odwiedziliśmy lokal i jesteśmy zachwyceni. Nic lepszego nie można sobie wyobrazić. Jedzenie, podanie, obsługa na 6
Poooooolecam

Dziękujemy, Aniapodroznik

PodKładka RestoBar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w PodKładka RestoBar? Podziel się wrażeniami!