Giżycko

“Zdecydowanie polecam”
Steakowania — recenzja

Steakowania
Nr 14 wśród 56 Restauracje (Giżycko)
Opis: Steakownia to prawdziwy raj dla miłośników wołowiny. To połączenie sklepu z restauracją. Tu sprzedaje się najwyższej jakości, pochodzącą z własnego gospodarstwa wołowinę dojrzewającą, a także przyrządzone na miejscu steaki, których smakiem można rozkoszować się właśnie jak w restauracji. Steakmistrzowie służą radą w kwestii doboru, rodzaju, wielkości oraz stopnia wysmażenia steków. W Steakowni nie tylko dobrze zjesz, ale otrzymasz wiedzę, która posłuży do samodzielnego przyrządzenia wołowiny w domu.
Zrecenzowano 15 września 2019

Przepyszne jedzenie, zamówiłam tatara, chłopak kanapkę z szarpaną wołowiną. Znajomi jedli burgery i też sobie bardzo chwalili. Jakość mięsa na plus, trochę długo czekaliśmy ale było warto. Super, że sam wybierasz sobie ilość mięsa w przypadku tatara, który był jednym z lepszym jaki kiedykolwiek jadłam. I duży plus za ceny, konkurencja się chowa. Polecam z czystym sumieniem. :)

Dziękujemy, tikatukatam

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Fenomenalne Hamburgery!, Jadłem w wiele Hamburgerów, ale ten był najlepszy, Bardzo swiezy, dobrze dobrana surówka, sosy. Poprostu doskonały. Cena tez rozsądna,

Dziękujemy, Wasilij88
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne burgery, rewelacyjne steki, doskonały tatar wszystko ze świeżego mięsa. Bardzo polecam na wypad z przyjaciółmi czy rodziną!

Dziękujemy, gviphy
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Dawno nie widzieliśmy tak bogatej oferty pysznych steków i burgerów. Mięso świeże pierwszorzędnie przyrządzone. Wysmażone w punkt według zamówienia . Znakomite dodatki,polecam to miejsce miłośnikom steków !
Katarzyna z Rodziną

Dziękujemy, KatarzynaZak
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie było bardzo pyszne!
Burgery byly idealne. Po ich zjedzeniu byłym syty Ale nie okropnie przeżarty

Dziękujemy, 609krzysiekb

Steakowania — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Steakowania? Podziel się wrażeniami!