“Niezapomniane doznanie kulinarne.”

Restauracja Puzzle Smaku
Nr 3 wśród 56 Restauracje (Giżycko)
Opis: Puzzle smaku to prosty sposób, by połączyć tradycję z nowoczesnością. Nasze menu powstało w oparciu o produkty najwyższej jakości. Przygotowaliśmy specjalne dania kuchni wegetariańskiej i bezglutenowej, a także menu dedykowane najmłodszym bywalcom. Szeroki wybór wyjątkowych, specjalnie wyselekcjonowanych win, a także wódek w połączeniu z wyśmienitą autorską kuchnią Jarosława Skowrońskiego to nasz sposób na wielokrotne spotkania z Państwem.
Zrecenzowano 6 września 2019

Polecono mi jagnięcinę. Gdy Bardzo miła kelnerka dotarła z talerzem, serce moje zabiło mocniej i nagle, tak jakby się zatrzymało a oczy oszalały na widok dania, którego prezentacja natychmiast błagała niebo, żeby zgasło światło i nikt ale to absolutnie nikt, tego nie zobaczył! Nastała cisza, szum portu ucichł a myśli moje powędrowały w różne strony świata, próbując znaleść jakieś odniesienie do zaistniałej sytuacji. Wreszcie odnajdując północną stronę dania, zabrałem się za układanie puzzli smakowych. Ziemniaczek, kotlecik i ten twarożek z chyba papryką miał być… Danie trochę bez pomysłu, jakby przygotowane na kolanie. Mam nadzieję, że za rok uda się lepiej zaskoczyć puzzlem smakowym. Tak czy owak polecam, wpadek nie ma ten, kto nic nie robi a szansę trzeba zawsze dać!

Dziękujemy, rp4t

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Filet z sandacza, purée z suszonymi pomidorami i szpinak to idealne połączenie smaków! Byliśmy zachwyceni

1  Dziękujemy, amellinium
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji zjedliśmy kolację w sierpniową sobotę. Niby wszystko ok, Pani z obsługi miła, ale też nic z siebie nie dała ponad niezbędne minimum. Zaznaczam, że to subiektywna ocena - lubię i doceniam, jak kelner jest uśmiechnięty, z zaangażowaniem doradza klientom itd.

Jedzenie: sałatka burata, kurczak baby i cevapcici - niby wszystko ok, ale tez bez polotu. I znów muszę ocenić to przez pryzmat własnych oczekiwań - subiektywnie nic ponad absolutne minimum. Cevapcici smażone - niestety z duża ilością tłuszczu. Szkoda, że nie grillowane bo w tej formie byłoby zdecydowanie smaczniejsze (a i tak przyrządzone najczęściej spotyka się na Bałkanach)

Podsumowując - niby ok., ale w okolicy jest kilka zdecydowanie ciekawszych miejsc. Puzzle smaku nie wybijają się ponad średni poziom - ot taka restauracja z menu szerokim jak jezioro Śniardwy, a po co?

Dziękujemy, michalg164
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Przepyszne fussili al nero! Obsługa bardzo miła a czas oczekiwania zaskakująco krótki w porównaniu z niedaleką Podkładką (mimo sporego obłożenia). Polecam

Dziękujemy, ThunderAnn
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne dania, szczególnie flaki z boczniaka i zupa gruzińska. Naleśniki z warzywami również bardzo dobre. Miła obsługa, w szczególności Pani Marta - przesympatyczna osoba. Polecam to miejsce.

Dziękujemy, LeoPold100

Restauracja Puzzle Smaku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Puzzle Smaku? Podziel się wrażeniami!