Giżycko

“Idealne połączenie smaków ”

Restauracja Puzzle Smaku
Nr 3 wśród 56 Restauracje (Giżycko)
Opis: Puzzle smaku to prosty sposób, by połączyć tradycję z nowoczesnością. Nasze menu powstało w oparciu o produkty najwyższej jakości. Przygotowaliśmy specjalne dania kuchni wegetariańskiej i bezglutenowej, a także menu dedykowane najmłodszym bywalcom. Szeroki wybór wyjątkowych, specjalnie wyselekcjonowanych win, a także wódek w połączeniu z wyśmienitą autorską kuchnią Jarosława Skowrońskiego to nasz sposób na wielokrotne spotkania z Państwem.
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Filet z sandacza, purée z suszonymi pomidorami i szpinak to idealne połączenie smaków! Byliśmy zachwyceni

Dziękujemy, amellinium

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji zjedliśmy kolację w sierpniową sobotę. Niby wszystko ok, Pani z obsługi miła, ale też nic z siebie nie dała ponad niezbędne minimum. Zaznaczam, że to subiektywna ocena - lubię i doceniam, jak kelner jest uśmiechnięty, z zaangażowaniem doradza klientom itd.

Jedzenie: sałatka burata, kurczak baby i cevapcici - niby wszystko ok, ale tez bez polotu. I znów muszę ocenić to przez pryzmat własnych oczekiwań - subiektywnie nic ponad absolutne minimum. Cevapcici smażone - niestety z duża ilością tłuszczu. Szkoda, że nie grillowane bo w tej formie byłoby zdecydowanie smaczniejsze (a i tak przyrządzone najczęściej spotyka się na Bałkanach)

Podsumowując - niby ok., ale w okolicy jest kilka zdecydowanie ciekawszych miejsc. Puzzle smaku nie wybijają się ponad średni poziom - ot taka restauracja z menu szerokim jak jezioro Śniardwy, a po co?

Dziękujemy, michalg164
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Przepyszne fussili al nero! Obsługa bardzo miła a czas oczekiwania zaskakująco krótki w porównaniu z niedaleką Podkładką (mimo sporego obłożenia). Polecam

Dziękujemy, ThunderAnn
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne dania, szczególnie flaki z boczniaka i zupa gruzińska. Naleśniki z warzywami również bardzo dobre. Miła obsługa, w szczególności Pani Marta - przesympatyczna osoba. Polecam to miejsce.

Dziękujemy, LeoPold100
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie, różne mięsa do wyboru. I pizze i makarony. Przemiła obsługa i możliwość wejścia z psami :) woda dla nich zapewniona. Pokoik zabaw dla dzieci, więc rodzice mogą w miarę spokojnie zjeść. Ujmuję ocenę za małą różnorodność dań mazurskich.

Dziękujemy, karolinas673

Restauracja Puzzle Smaku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Puzzle Smaku? Podziel się wrażeniami!