“Ok ale bez fajerwerek. ”
Papryka Restauracja — recenzja

Papryka Restauracja
Nr 4 wśród 56 Restauracje (Giżycko)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie na prawdę bardzo dobre, krem z pomidorów oraz burger bardzo smaczny to samo makaron z pieca. Obsługa troszkę od niechcenia. Ogólnie nie czuliśmy się zbyt komfortowo. :).

Dziękujemy, Happiness61491895587

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Fajne miejsce na wypad z rodziną. Duzy wybór w menu. Super zapiekanki. Burger dobre ale jadłem lepsze. Z chęcią wrócę i sproboje innych dań z karty ;)

Dziękujemy, Gorka_Michal
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nastawienie do klientów totalnie nie profesjonalne. Na samo przyjęcie zamówienia czekaliśmy 30 minut. Stwierdziliśmy ze wychodzimy z restauracji.

Dziękujemy, kenaaj1337
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Restauracja bardzo dobra. Świetna obsługa, dobre jedzenie, krótki czas oczekiwania. Sernik kremowy przepyszny. Ceny umiarkowane. Polecamy

Dziękujemy, Yushumei
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie miła obsługa. Super był super sandacz z borowikami. Dobra lokalizacja. Sensowna cena.

Dziękujemy, 772kasia_

Papryka Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Papryka Restauracja? Podziel się wrażeniami!