Giżycko

“Polecam”
Papryka Restauracja — recenzja

Papryka Restauracja
Nr 4 wśród 56 Restauracje (Giżycko)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Fajne miejsce na wypad z rodziną. Duzy wybór w menu. Super zapiekanki. Burger dobre ale jadłem lepsze. Z chęcią wrócę i sproboje innych dań z karty ;)

Dziękujemy, Gorka_Michal

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nastawienie do klientów totalnie nie profesjonalne. Na samo przyjęcie zamówienia czekaliśmy 30 minut. Stwierdziliśmy ze wychodzimy z restauracji.

Dziękujemy, kenaaj1337
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Restauracja bardzo dobra. Świetna obsługa, dobre jedzenie, krótki czas oczekiwania. Sernik kremowy przepyszny. Ceny umiarkowane. Polecamy

Dziękujemy, Yushumei
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie miła obsługa. Super był super sandacz z borowikami. Dobra lokalizacja. Sensowna cena.

Dziękujemy, 772kasia_
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Restauracja bardzo dobrze usytowana, tuż przy moście obrotowym. Zawiodłem się jednak jakością jedzenia, zwyczajnie nie było smaczne. Stopień wysmażenia mięsa daleki od zamówionego.... Bardzo dużo klientów i ciężko o miejsce (zwłaszcza takie z widokiem na most). Kelnerki miłe. Minus to również mało miejsca w środku. Restauracja przy takim ruchu ma zaledwie jedną jednoosobową łazienkę, a ludzie czekający w kolejce stoją przy stołach innych ludzi.

Dziękujemy, Wade1991

Papryka Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Papryka Restauracja? Podziel się wrażeniami!