Zrecenzowano: 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziłem trzy dni w tym hotelu i nie żałuję
Świeży, dogodnie usytuowany, stosunkowo tani oferuje cichy wypoczynek dobre śniadanie oraz sprawny serwis pokojowy
Mile zaskoczenie jak na trzy gwiazdki
Gorąco polecam

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Mariusz J
Zrecenzowano: 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

W hotelu spędziliśmy tylko jedna noc, lecz pobyt należał do udanych. Pokoje ładne, czyste, przestronne. W łazienkach również niczego nie brakowało. Jedynym minusem hotelu jest brak bufetu/restauracji. Położenie jest bardzo dobre, blisko do sklepów oraz małego ryneczku w Giżycku, gdzie można coś zjeść/napić się/posiedzieć czy pospacerować. Przy hotelu dostępny parking, miejsc nie brakowało. Z pewnością można się tam zatrzymać podczas pobyty w Giżycku.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, podroznik_211
Zrecenzowano: 22 lipca 2018

Hotel położony idealnie. W spokojnym miejscu i kilka minut spacerkiem od plaży, restauracji, nabrzeża jachtowego i atrakcji dla dzieci. Pokój czysty, bardzo duży z wielkim balkonem (niestety widok na parking i okoliczne śmietniki), ale nie przeszkadzało nam to bo nie było czasu by z tego balkonu korzystać. Obsługa recepcji bardzo miła. Pościel i ręczniki - białe. Dość duża, bardzo czysta łazienka. Śniadanie ok jak na hotel 3-gwiazdkowy. Szkoda tylko, że jajecznica i kiełbaski suszą się w małych otwartych metalowych pojemnikach. Warto zainwestować w zamykany podgrzewacz, bo takie podsuszone dania ciepłe nie zachęcały do zjedzenia. Ogólnie hotel robi bardzo dobre wrażenie. Czysto i przyjaźnie.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, azi2000
Zrecenzowano: 4 stycznia 2018

Byłem w hotelu co prawda 2 doby ale uważam że można go szczerze polecać znajomym. Obiekt jest w fajnej lokalizacji centrum miasta - 3 minuty spacerkiem od plaży. Wszystko wygląda to świetnie i nowocześnie. Obsługa miła śniadania bardzo dobre i świeże. Łóżka w pokoju niesamowicie wygodne- chyba najwygodniejsze na jakich spałem. Polecam bo naprawdę warto. Będę wracać.:-)

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, janekkos12345
Zrecenzowano: 15 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pokój bardzo zimny woda z kranu leci tylko letnia a po dwóch dniach dziecko nam się rozchorowało, zmuszeni byliśmy zmienić hotel na inny a przy wymeldowaniu dostaliśmy 20zł rabatu☹A tak ogólnie to hotel O.K. dobra lokalizacja a obsługa profesjonalna.

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, Piotr K