Zrecenzowano: 27 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel utrzymany w bardzo dobrym stanie. Pokoje czyste i zadbane, tak samo łazienka. Śniadanie typowo polskie i w ilościach nie do przejedzenia.
Wraz z żoną jesteśmy zadowoleni z wybrania tego hotelu i na pewno tu powrócimy.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, juuuuuz
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie polecam nikomu dokonywania rezerwacji w tym hotelu. Otrzymałam zupełnie inny pokój niż pierwotnie zarezerwowany bez żadnej informacji ze strony recepcji. Pani z recepcji myślała chyba ze się nie zorientuje ze otrzymałam pokój dwa razy mniejszy i z osobnym łóżkami zamiast jednym dużym.. Niestety nie można było go już zmienić bo cały hotel był pełen. Brak jakiejkolwiek reakcji hotelu poza stwierdzeniem ze zawsze mogę zrezygnować i wyjechać. W *** hotelu takie sytuacje są niedopuszczalne. Pokoje maja bardzo cienkie ściany, a na korytarzach jest brudno. Śniadanie ubogie, potrawy nie wyglądały apetycznie, stare pieczywo. Giżycko dużo traci przez taką jakość usług hotelowych.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, PatrycjaCh_91
Zrecenzowano: 4 stycznia 2018

Bardzo klimatyczny Hotel położony w samym centrum uroczego Giżycka. Przestronny schludny pokój, bardzo smaczne śniadania, miła obsługa (Szczególnie Pani Sandra i Pan Szymon) - polecam. Hotel jest dobrym wyborem na zwiedzanie miasta i pobyt wakacyjny

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, janekkos12345
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo miły, spełniający wszystkie podstawowe potrzeby podróżnych. W pokoju ładny czajniczek, herbatka, cukier, łyżeczki, woda mineralna gazowana i nie gazowana. Pokój raczej mały ale czysty, przytulny. Brak klimatyzacji. Łazienka bardzo praktyczna, czysta, z ręcznikami i suszarką. Serdecznie polecamy.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, 554izabelaf
Zrecenzowano: 3 maja 2017

Hotel w bardzo dobrym miejscu - w centrum i 3 minuty od jeziora. Czyste pokoje i dośc wygodne łóżka. Sympatyczna i miła obsługa. Śniadania w restauracji są dobre ale czasami przy pełnej obsadzie pokoi są korki - brak miejsca przy stolikach.

Wskazówka dotycząca pokoi: Niektóre pokoje od strony zaplecza maja widok na port i jezioro
Termin pobytu: maj 2017
1  Dziękujemy, Adam M