“Smaczne jedzenie”
Kuchnie Świata — recenzja

Kuchnie Świata
Nr 12 wśród 47 Restauracje (Giżycko)
Opis: Restauracja znajdująca się w samym centrum Giżycka na parterze zabytkowego budynku w którym mieści się Hotel Cesarski.
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018

Smaczne jedzenie, karta z szerokim wyborem. Jedliśmy zupę, pierogi i pizze wszystko było smaczne. Obsługa sympatyczna, czas oczekiwania w porze obiadowej dość długi.

Dziękujemy, Jacek K

Zrecenzowano 17 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Filet z okonia miał ości, antrykot który miał być średnio wysmażony był spieczony i gumiasty, sos do sałatek smakował jak musztarda z octem, zamówiony napój nie dotarł, a mimo to został doliczony do rachunku - sytuację wyjaśniono, a zupa rybna za 18 zł smakowała raczej jak pomidorowa z kilkoma kawałkami ryby, porcja 250 ml...
Chyba tyle minusów, ogólnie każdy coś zjadł, ale nie tego się spodziewaliśmy, nie za te pieniądze. Na pewno warto docenić chłodnik, porcja dość duża i rzeczywiście była to smaczna zupa, polędwiczki i zapiekanka rybacka również smaczna. Porcje były duże - to należy docenić, gdyby tylko jeszcze broniły się smakiem.

1  Dziękujemy, Galadriela987
Zrecenzowano 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy tutaj z zamiarem zjedzenia rodzinnego obiadu. Niestety potraktowani przez kelnerkę karygodnie i nie doczekawszy się przyjęcia zamówienia wyszliśmy. Zaczęło się od tego, że trochę naczekaliśmy się aż ktoś się nami zainteresuje. Ok, restauracja była prawie pełna więc to można zrozumieć. W końcu pojawiła się przy sąsiednim stoliku kelnerka i przyjęła od tamtych gości zamówienie. Postanowiłem skorzystać z okazji i odchodzącą od stolika kelnerkę zapytałem czy może od nas też przyjąć zamówienie bo już dokonaliśmy wyboru. Pani spojrzała na mnie wzrokiem jakby chciała mnie zabić (cóż może moja prośba wykraczała poza zakres jej obowiązków) i dosłownie wycedziła ze złością, że dziś na jedzenie oczekiwanie wynosi 1h i zaraz do nas wróci. Ok, są wakacje, mamy czas możemy poczekać nawet 1h na jedzenie, ale nie na przyjęcie zamówienia. Czekaliśmy kolejne naście minut, ale pani kelnerka była zajęta rozmową z koleżanką za barem więc poszliśmy pomóc zwiększyć obrót innemu restauratorowi.
A właścicielom sugeruję lepiej dobierać personel bo to on robi pierwsze wrażenie na kliencie jeszcze za nim potrawy wjadą na stół. Zwłaszcza, że w innych komentarzach widzę też wpisy typu „kelnerka pracuje tu chyba za karę”.

1  Dziękujemy, scorses
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy z rodziną na późny obiad. Na sushi musieliśmy czekać godzinę, ale zostaliśmy o tym poinformowani. Zupy podano szybko (nie polecam pomidorowej, zwłaszcza dzieciom, bardzo intensywnie przyprawiona), natomiast drugie dania przyszły po 45 minutach. Przy tym jedno bez uwzględnionych zmian. Na poprawkę musieliśmy czekać kolejne 20 minut. Karkówka wymagała intensywnego gryzienia, dla ludzi bardzo głodnych! Niestety do mięs nie podano odpowiednich noży. Kelnerki unikały kontaktu wzrokowego tak że obsługa była wolna i mało pomocna. Zdecydowanie nie wrócimy tu.

Dziękujemy, Magdalena S
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018

Smaczne sycące makarony na wszelakie sposoby. Duży wybór dań w menu. Moim zdaniem poprawnie ale bez szału.

Dziękujemy, MichalHellwig

Kuchnie Świata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Kuchnie Świata? Podziel się wrażeniami!