“Swietne miejsce na pizze i piwko”
Grota Restauracja — recenzja

Grota Restauracja
Nr 15 wśród 49 Restauracje (Giżycko)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Ogródek
Zrecenzowano 1 września 2018 z urządzeń przenośnych

Chyba jedna z lepszych pizzerii w Gizycku. Wysmienita pizza do tego sosy oraz piwko. Widok na przeplywajace kanalem jednostki. Polecam!

Dziękujemy, 959michalb

Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Grota jest bardzo dobrze położona, niedaleko kanału i plaży. Jedzenie bardzo smaczne, szczególnie polecam pizzę na cienkim cieście z pieca. Obsługa bardzo miła, lokal czysty i zadbany.

Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano 12 sierpnia 2018

Byliśmy tam w szczycie sezonu. Pewnie dlatego czas oczekiwania nawet na napoje był dość długi. Pizza Ok. Fajne położenie przy kanale pod mostem kolejowym, który cały aż drżał, kiedy przejeżdżały pociągi. Generalnie Ok.

Dziękujemy, AgaWPodrozy
Zrecenzowano 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Ryba spalona
Nie dotarło całe zamówienie
Brudne wc
ale... popielniczki prosto z Majorki...
Plus za miejsca siedzące na zewnątrz bo przyjemnie sie patrzy na kanał którym pływają żeglarze

Dziękujemy, Jus L
Zrecenzowano 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Czytałem opinie jak to ludzie czekali długo na kelnerów. Może miałem farta ale mnie obsługiwała bardzo miła i sprawnie działająca pani. Jedzenie bez achów o ochów ale poprawne. Ceny bardzo przystępne.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Piotr B

Grota Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Giżycko, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Grota Restauracja? Podziel się wrażeniami!