“Wizyta po latach i "wariacje mojej wątroby"”
Restauracja Duchówka — recenzja

Restauracja Duchówka
Nr 7 wśród 75 Restauracje (Elbląg)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jest mi niezmiernie przykro pisać o kimś źle, ale nóż mi się w kieszeni otwiera, kiedy widzę jak restauratorzy, którzy dostali gotowy "pakiet sukcesu od Pani Magdy Gessler" w tak prostym i beznadziejnym stylu niszczą jej pracę i wysiłek jaki włożyła w to by restauracja znowu była restauracją a nie podrzędną budą z kebabem. Restaurację tą odwiedziłem dwa razy. Pierwszy raz niedługo po Kuchennych Rewolucjach. Trzeba przyznać, że to co zamówiliśmy było po prostu pyszne. Tak też zapamiętałem to miejsce. Tak się złożyło, że kilka dni temu wracałem z rodziną z mazur. Tak się złożyło, że jadąc w kierunku Elbląga przypomniałem sobie o Duchówce. Pomyślałem zjadę z trasy i zafunduję rodzince pyszną ucztę. Efekt jest taki, że kiedy piszę to właśnie boli mnie już drugi dzień wątroba od tych cudownych dań. Niestety z tego pysznego "mniam mniam..pycha" pozostała mocno przekombinowana karta, która z daniami Pani Gessler nie ma za wiele wspólnego. Zamówiłem Mix Grilla i to był błąd. Wszystko smakowało tak samo, bez smaku, wyrazu a już nie mówiąc o tym, że z grilowaniem to to danie nie miało nic wspólnego. Pierś była blada i bez wyrazu, żeberko za tłuste, a szaszłyk jakby gotowany z wody a nie z grila. Do tego dwie śmieszne sałatki z marchwi i selera czy czegoś tam. W zasadzie nie wiem po jakie licho skoro warzywa były w szaszłyku. Całość zwieńczyły trzy ziemniaczki i pieczarka. Myślę, że gdyby Pani Gessler dostała to pod nos to padała by ze śmiechu. Ja się nie śmieję bo właśnie rumianek piję. Tak mi na wątrobie stanęło. Obawiam się, że ta pierś nie była pierwszej świeżości. Acha i jeszcze jedno. W ciągu całego mojego posiłku, wokół mnie latały dwie natrętne muchy. Zróbcie coś z tym. Jak tam już na pewno nie wrócę. Tak właśnie traci się klientów. A potem narzekają, że nie mają na czynsz i opłaty. Dramat.

Dziękujemy, vrtgrgrg

Zrecenzowano 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Sala bez klimatyzacji w restauracji gdzie zupa kosztuje 16 zł wybrałem ogródek brudno ale chłodniej, zupa ok ale grzanką można zęba złamać, żeberka suche, pytam kelnerki czy te ziemniaki są pieczone odpowiedź '' tak'' mówię że to nieprawda, odpowiedź - bo odgrzewane we frytkownicy na pocieszenie dostałem rabat po czym z 200 zł (rachunek niecałe 60zł) wydano mi 40zł, zwróciłem uwagę i bez podania kwoty kelnerka od razu wiedziała że brakuje 100zł

1  Dziękujemy, RadekZ48
Zrecenzowano 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna udana wizyta w Duchówce. Smaczne jedzenie, miła obsługa, klimatyczny lokal.
Zupa gulaszowa jest pierwsza klasa. Żeberka smaczne. Mięso samo odchodziło od kości. Desery na koniec sprawiły że nikomu nie chciało się wychodzić tylko jeszcze chwilę zostać.

Dziękujemy, krzysztof_wierzbicki
Zrecenzowano 9 maja 2019

Pyszne jedzenie, piękna restauracja i bardzo miła, nienachalna obsługa. Ciągle wprowadzane są jakieś nowe dania-smakują obłędnie, Jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Świetne miejsce na kameralne imprezy-urodziny, komunie,chrzciny i inne.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, kasiau196
Zrecenzowano 8 maja 2019

Wybraliśmy się do Duchówki 3 maja na późną kolację, trochę z obawami z uwagi na sporo nieciekawych ocen jakie ostatnio pojawiło się odnośnie tej restauracji. Obawy się nie nie potwierdziły. Obsługa kelnerska była bardzo miła i uczynna, a każdy z posiłków, zarówno dania obiadowe jak i deserek były na solidnym poziomie. Z czystym sumieniem mogę polecić tę restaurację.

Dziękujemy, silnybelwas

Restauracja Duchówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Elbląg, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Duchówka? Podziel się wrażeniami!