“wspaniale miejsce i jedzenie”
Nowa Holandia — recenzja

Nowa Holandia
Nr 17 wśród 75 Restauracje (Elbląg)
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

swietne miejsce. bardzo komfortowe i funkcjonalne pokoje. pyszne sniadanie. ogolnie bardzo czysto i profesjonalnie. porzylecielismy z zona z Australii zeby zwiedzic ten region Polski, super baza wypadowa do Malborka na zamek krzyzacki lub do Fromborka. standard 10/10

1  Dziękujemy, lesbasecki

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

omijać szeroko, zamówiliśmy z synem ziemniaczki zapiekane, nie dość ze zimne to boczkiem i cebula polane, ziemniaki miekkie i nasączone tłuszczem, żeberko miałam tłuste, tłuste i jeszcze raz tłuste nigdy nie otrzymałam takiego żeberka w restauracji, zupa rosół bez grama tłuszczyku jedynie devolai był na 4 - nie polecam!!!!!!!!!

Dziękujemy, kiciulka1
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze to nie polecam. Ceny z kosmosu za coś co jest złej jakości niestety przy trasie szybkiego ruchu, ludzie zmęczeni po przepchaniu przez korki, głodni, wpadają szybko tutaj. Obsługa ok, danie dziecięce - jedno było z surówka z marchewki, drugie surówka z marchewki i jabłkiem - nie zjedzone frytki i kotlet śmierdział starym tłuszczem, o ziemniakach opiekanych nie chce wspominać - nie brać pod żadnym pozorem. Mój żołądek odchorował obiadek za który nie mało zapłaciliśmy porażka P.S. Jak ktoś już będzie musiał tu zjeść, to polecam danie dziecięce- 19,99 za frytki, kotlet i sok, gdzie dla dorosłych za sam kotlet 19,90. W tym wypadku wyjdzie i taniej i zdrowiej, bo mniej tego się zje ‍♀️

Dziękujemy, Mrs_Annja
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne dania: pieczony łosoś, gołąbki, żurek, schabowy z pieczarkami, a na deser - beza. Każde z osobna danie przepyszne i sycące. Obsługa sprawna i szybka. Część posiłków wydawana od razu, resztę donoszą. Szybka, sprawna i miła obsługa. Stoliki wewnątrz i na zewnątrz. Duży parking. Można płacić kartą.
Polecam!

Dziękujemy, AnnaB10911
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Zdecydowanie nie polecam tej restauracji. Zwyczaje barowe, zamawiasz i płacisz przy barze - zanim dostaniesz posiłek. Obsługa miła, słabo mówiąca po polsku, nie do końca chyba przeszkolona - sztuce przyniesione w garści. Ceny natomiast jak w 5 gwiazdkowym hotelu, za obiad z 2 dań dla 3 osób ponad 170 złotych! Wszystko pływające w tłuszczu, ziemniaki opiekane raczej nawet nie leżały przy ziemniakach opiekanych - breja podsmażona na patelni z boczkiem i cebulą, zestaw surówek niejadalny, kotlet kowala faktycznie kowal by się ucieszył po ciężkim dniu pracy - pomimo,że byliśmy naprawdę głodni 3/4 porcji zostało na talerzu. Nie polecam ! Szkoda pieniędzy.

1  Dziękujemy, Keyti123

Nowa Holandia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Elbląg, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Nowa Holandia? Podziel się wrażeniami!