Elbląg

“Świetne miejsce”

Kawiarnia Wyspa Skarbów
Nr 2 wśród 2 Kawa i herbata (Elbląg)

Świetny klimat, świetna kawa, znakomite brownie, sernik tylko dobry (wolę cięższe). Z czystym sercem polecam.

Dziękujemy, krzysiek_krzysiek

Zrecenzowano 19 lipca 2018

Napoje dobre, trochę drogie, ale Pani kelnerka to jak by była tam za karę. Miejsce w dobrym miejscu, wygodne fotele. Po prostu kawiarnia z dużą ilością gości za wschodniej granicy.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, katarzynasowinska86
Zrecenzowano 15 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miły Pan kelner, młody i pewny siebie, a zarazem uprzejmy. Tworzy klimat gościnności. Smaczna szarlotka, dobre herbaty. Przytulny ogródek.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Aleksandra K
Zrecenzowano 25 czerwca 2018

No i mam problem bo nie wiem kogo za niego winić; obsługę za brak polotu czy właścicieli/menagera za tolerowanie tego stanu rzeczy.

Moja obserwacja; Sobota, chłodne przedpołudnie. Dużo spacerowiczów, sporo turystów. Praktycznie jedyne miejsce w okolicy, w których jest zadaszenie przed deszczem i wiatrem. Zatem obrót mógłby być rekordowy. Niby dużo miejsc w ogródku. Ale na dużej sofie przy jednym ze stolików miejsce zajmuje kot. Fotele obok wymazane łapkami zwierzęcia. Obsługa chodzi, mija, goście podchodzą, odchodzą... kotek leży. Nie mają gdzie usiąść.

Poza tym; we wnętrze widać, że włożono dużo kasy. Jest przyjemne, dużo wszystkiego ale nie czuć przeładowania. Lilia Świetęgo Antoniego w toalecie - fajny pomysł. Podkreśla czystość.

Całkiem nie zła kawa. Całkiem nie zły sernik.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Mariusz B
Zrecenzowano 2 października 2017

Piękny wystrój wnętrza (zwłaszcza stoliki, gdzie pod szkłem goście mogą zostawić coś swojego na pamiątkę), miła atmosfera. Świetna latte czekoladowo-miętowa :)

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, emmalarissa

Kawiarnia Wyspa Skarbów — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Elbląg, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Wyspa Skarbów? Podziel się wrażeniami!