Najniższe ceny za pobyt
StayForLong
Wyświetl wszystkie 13 ofert
Zrecenzowano: 15 września 2020 z urządzeń przenośnych

Sam hotel ok.
Nowoczesny z usogodnieniami typu basen, spa, winda, lodówka, suszarka.
Generalnie czysto choć pod prysznicem można by lepiej.
Sniadania bardzo bogate, obsługa się stara.
Plus za zabezpieczenia anty COVID , brawo!
I mozne dałbym 5 gdyby nie pani blondi o zimnym i oschłym nastawieniu do gości na zasadzie plac z góry bo napewno uciekniesz i jeszcze coś zdemolujesz.
Mimo próby wyjaśnienia ze chcieliśmy zostawic otwarty rachunek bo mieliśmy zamiar skorzystać z restauracji pani jak robot zarządała płatności za pokój w momencie meldunku.
Nie rozumiem jeśli hotel ma jakieś negatywne doświadczenia z klientami dlaczego nie zastosować blokady na karcie.
Finalnie czując się jak potencjalni złodzieje nie skorzystaliśmy z restauracji i pojechaliśmy zjeść kolacje na mieście w konkurencyjny hotelu który okazał się bardzo ładny z miła obsługa.
A wiec następnym razem wiemy gdzie nocować ;-)

Termin pobytu: wrzesień 2020
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 201maciejp
Zrecenzowano: 1 września 2020 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny hotel, pokoje czyste i przestronne. Bardzo miła i pomocna obsługa. Śniadania urozmaicone i smaczne. Restauracja z pysznym jedzeniem. Duży basen, ładna okolica. Polecam również na wyprawy z dziećmi.

Dziękujemy, KatarzynaZ435
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta Kotowska-Sokołowska, Dyrektor generalny, Hotel Młyn W ElblaguOdpowiedź udzielona 2 września 2020

Dziękujemy Pani Katarzyno za tak miłe słowa! Aż 10 naszych zalet. Bardzo nam miło!

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2020

Przesympatyczna obsługa, w wielkiej sali- w budynku spa - podawane jest śniadanie , stoliki oddzielone, śniadanie kolorowe, smaczne i radosne -ze słodyczami włącznie, pokój w kształcie litery L - ale przestronny,b. czysty, woda do picia, czajnik

Dziękujemy, Beata L

Dziękujemy Pani Beato, cieszymy się, gdy Goście doceniają nasze starania o bezpieczeństwo. I cieszymy się z tylu pochwał.

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2020

Przyjemny basem z udogodnieniami dla dzieci. Są na basenie również zabawki i zjeżdżalnia.W samym hotelu jest też kącik zabaw dla dzieci.Na zewnątrz trampolina, huśtawka i lina między drzewami do chodzenia po niej.
Personel bardzo miły, a na basenie szczególnie miły i cierpliwy dla dzieci.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój 110 - przestronny.
1  Dziękujemy, Andrzej W

Bardzo nam miło Panie Andrzeju. Cieszymy się, że nasi najmłodsi Goście mogli skorzystać ze wszystkich atrakcji.

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2020 z urządzeń przenośnych

Super baza wypadowa dla rodziny. Pokoje przestronne, łazienka także. Bardzo czysto, śniadania smaczne. Basen pod koniec dnia to świetna opcja dla wyczerpania baterii 3 i 5-latków w hotelu jest także pokój z zabawkami i plac zabaw. Obsługa przemiła!

Dziękujemy, joannalO7463AA

Wow, jakie miłe słowa! Dziękujemy Pani Joanno. Wyczerpanie baterii kilkulatków jest rzeczywiście bardzo cenne :)