Najniższe ceny za pobyt
Hotels.com59 USD
Trip.com72 USD
Wyświetl wszystkie 13 ofert
Zrecenzowano: 1 września 2020 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny hotel, pokoje czyste i przestronne. Bardzo miła i pomocna obsługa. Śniadania urozmaicone i smaczne. Restauracja z pysznym jedzeniem. Duży basen, ładna okolica. Polecam również na wyprawy z dziećmi.

Dziękujemy, KatarzynaZ435
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta Kotowska-Sokołowska, Dyrektor generalny, Hotel Młyn W ElblaguOdpowiedź udzielona 2 września 2020

Dziękujemy Pani Katarzyno za tak miłe słowa! Aż 10 naszych zalet. Bardzo nam miło!

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2020

Przesympatyczna obsługa, w wielkiej sali- w budynku spa - podawane jest śniadanie , stoliki oddzielone, śniadanie kolorowe, smaczne i radosne -ze słodyczami włącznie, pokój w kształcie litery L - ale przestronny,b. czysty, woda do picia, czajnik

Dziękujemy, Beata L

Dziękujemy Pani Beato, cieszymy się, gdy Goście doceniają nasze starania o bezpieczeństwo. I cieszymy się z tylu pochwał.

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2020

Przyjemny basem z udogodnieniami dla dzieci. Są na basenie również zabawki i zjeżdżalnia.W samym hotelu jest też kącik zabaw dla dzieci.Na zewnątrz trampolina, huśtawka i lina między drzewami do chodzenia po niej.
Personel bardzo miły, a na basenie szczególnie miły i cierpliwy dla dzieci.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój 110 - przestronny.
1  Dziękujemy, Andrzej W

Bardzo nam miło Panie Andrzeju. Cieszymy się, że nasi najmłodsi Goście mogli skorzystać ze wszystkich atrakcji.

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2020 z urządzeń przenośnych

Super baza wypadowa dla rodziny. Pokoje przestronne, łazienka także. Bardzo czysto, śniadania smaczne. Basen pod koniec dnia to świetna opcja dla wyczerpania baterii 3 i 5-latków w hotelu jest także pokój z zabawkami i plac zabaw. Obsługa przemiła!

Dziękujemy, joannalO7463AA

Wow, jakie miłe słowa! Dziękujemy Pani Joanno. Wyczerpanie baterii kilkulatków jest rzeczywiście bardzo cenne :)

Zrecenzowano: 25 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Każdy pobyt w tym miejscu zaliczamy do bardzo udanych. Pokoje są bardzo czyste i przytulne, a obsługa na najwyższym poziomie. Każdy gość czuje się zaopiekowany i zapamiętany (nawet o przygodzie z ręcznikami ). Restauracja ze świetnym Szefem Kuchni jest zdecydowanie godna najwyższych not. Każde danie jest dopracowane i pyszne. Nie małą zaletą restauracji jest jej obsługa - a Pan Kelner (ekspert w swym fachu) to świetna jej wizytówka Zresztą miejsce, które ma swego Gospodarza Kota śpiącego wieczorami na kanapie w recepcji nie może być złym miejscem! My wrócimy na pewno a innym polecamy zaryzykować i koniecznie spróbować deserów sezonowych!

Termin pobytu: lipiec 2020
Dziękujemy, roman3x

Jej, takie słowa to miód na nasze hotelowe serca. W tym ciężkim dla nas wszystkich roku szczególnie miłe nam są te słowa! Nasz kot jest ukochaną przybłędą, która znalazła u nas dom. Kot w Młynie musi być. A Kot w butach również był młyńskim kotem, mamy wobec niego duże oczekiwania zatem :)