Elbląg
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

polecam hotel, udany pobyt z rodziną w sierpniu 2019, pyszne jedzenie w hotelowej restauracji, bardzo miła obsługa, , bardzo fajny basen wliczony w cenę pokoju. Hotel położony w ładnej zielonej okolicy, wystrój hotelu bardzo klimatyczny.

Dziękujemy, polaczynska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta K, Kierownik, Hotel Młyn Aqua SPAOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Wow, ile naszych zalet Pani wymieniła! Bardzo dziękujemy. Cieszymy się, że Państwo wypoczęli. I zapraszamy
Marta Kotowska-Sokołowska wraz z Drużyną

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas krótkiego pobytu w Elblągu wybraliśmy właśnie ten hotel. Miejsce bardzo klimatyczne, spokojne. Panie w recepcji pomocne i życzliwe. Sniadania świeże i bardzo smaczne! Atutem jest również basen, tylko szkoda ze jest również dostępny dla innych, nie tylko gości hotelowych, ponieważ czasami nie było możliwości z niego w pełni skorzystać...

Dziękujemy, 553dariaj
Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Z przyjemnością spędziliśmy weekend. Hotel nie należy do najtańszych, ale wart jest swej ceny. Obsługa pomocna i uśmiechnięta - od Pań Pokojowych po Rercepcję. Pokój czysty i zadbany, klimatyzacja szkoda że nie jest dostępna we wszystkich pokojach jednak w naszym była! Basen nie jest zbyt duży (ok. 15m) ale czysty i baaardzo przyjemny z wieloma atrakcjami. Śniadania pyszne i urozmaicone, plus za dobrą kawę.
Teraz Kuchnia (z rozmysłem przez duże K) - Szef Kuchni z naprawdę dużym "jajem". Mega poczucie smaku i estetyki podawanych potraw. Deser z menu letniego wyrywa z kapci. Naprawdę wielkie ukłony! Facet wie co robi!
Wrócimy na bank!
"Pokój 34" z 28.-30.06 pozdrawia!

Wskazówka dotycząca pokoi: Śmiało mozna pytać o pokój z klimatyzacją w cenie standard
Dziękujemy, roman3x
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta K, Kierownik, Hotel Młyn Aqua SPAOdpowiedź udzielona 2 lipca 2019

Panie Romanie, jako Hotel rodzinny najbardziej nas cieszą komplementy na temat uśmiechniętej i pomocnej Obsługi.
Cieszę się, że miło spędzili Państwo u nas czas
Bardzo dziękujemy i do miłego zobaczenia zatem
Marta Kotowska-Sokołowska

Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Hotel położony w bardzo ładnym miejscu, sam hotel i otoczenie zadbane, pokoje dobrze wyposażone, czyste.Super basen i fajny pokoik dla maluchow. Kuchnia wyśmienita , wszystko co jedliśmy było pyszne. Kilka uniedogodnien jeśli ma się dziecko w wózku ( posiłki na piętrze bez windy). Jedyny minus to palarnia papierosów przed budynkiem a dokładnie pod oknami hotelowym, cały smród fajek w pokoju zwłaszcza teraz kiedy okna ma się odtworzone. Nie mniej jednak jest to hotel na 5 i polecam.

Dziękujemy, Marta D
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Polecam serdecznie. Piękny wystrój wnętrz. Ciekawa historia obiektu. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Jedzenie smaczne i świeże. Jedyna rzecz na którą hotel powinien zwrócić uwagę to zbyt wolne zmienianie serwet podczas śniadania (jedliśmy na brudnej). Basen świetny, czysty, są akcesoria do pływania dla dzieci, mała zjeżdżalnia. Jest też mały plac zabaw i sala zabaw (raczej dla małych dzieci). Obsługa w hotelu bardzo miła i szybko reaguje na wszelkie prośby. Bardzo polecam ten hotel.

Dziękujemy, ewazio76
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta K, Kierownik, Hotel Młyn Aqua SPAOdpowiedź udzielona 9 lipca 2019

Wow, ile naszych zalet wymienionych! Bardzo dziękujemy. Rzeczywiście historia Zabytkowego Zespołu Młyna Wodnego i relokowanej ze starówki Biblioteki jest świetna. Zachęcamy do zapoznania się z legenda, obejrzenia muralu, rozwiązania questa i zagadek w windzie.
Jest nam bardzo miło, dziękujemy serdecznie
Marta Kotowska-Sokołowska
Kierownik Hotelu