Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Restauracja serwuje świetny żurek w klimatycznych i zadbanych pomieszczeniach. Szybko, tanio i elegancko z miłą obsługą. Świetna lokalizacja przy kanale elbląskim i pięknych kamienicach podnosi atrakcyjność miejsca.

Dziękujemy, MartaGood
Zrecenzowano: 11 stycznia 2019

Sympatyczny pensjonat w sercu elbląskiej starówki. Dobra lokalizacja. Pokoje schludne, czyste i ciche. Obsługa miła i sympatyczna. Śniadania zróżnicowane, mimo, że byłem poza sezonem. Ruch raczej mały i w związku z tym można wypocząć. Polecam.

Termin pobytu: styczeń 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Piotr C
Zrecenzowano: 17 lipca 2018

Kolejny przystanek trasy padł na Elbląg...znalazłam nocleg dobrej lokalizacji, w sercu samej starówki, obsługa miła, pomocna we wszystkim; dostaliśmy pokój może nie zbyt nowoczesny, ale mający swój odrębny klimat :) łazienka za to była ogromna można rzec królewska, z jacuzzi; pełny relaks po podróży...śniadanie także było smaczne i obfite więc można było nabrać sił na dalsze podróżowanie w kierunku naszego Bałtyku...

Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, iryskaa
Zrecenzowano: 5 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Super lokalizacja w centrum starówki. Dlatego wszędzie blisko, zarówno do zwiedzania, jak i do lokali na jedzenie. Bardzo miła obsługa. Chętni do wszelkiej pomocy. Czysto. Może nieco ciasno. Pyszne śniadania.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Konrad R
Zrecenzowano: 17 listopada 2017

Fajna lokalizacja na terenie nowej starówki obok rzeki i dwóch mostów. Pokój duży z dużą łazienką. Śniadanie urozmaicone, soki do wyboru, express z możliwoscią wyboru kawy. Polecam spróbować pizzę którą robią na miejscu.

Termin pobytu: listopad 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa