“Mój przepiękny bukiet kwiatów.”
Stara Karczma — recenzja

Stara Karczma
Nr 14 wśród 75 Restauracje (Elbląg)
Opis: Miejsce, gdzie zdecydowaliśmy się wskrzesić wspaniałą kuchnię regionalną, zapisane ma prawie 200 lat historii. Stąd też pomysł na Starą Karczmę, w której kiedyś mieścił się stary, wodny młyn zasilany nurtem pobliskiej rzeczki Kumiela. Zachowaliśmy klimat tego miejsca, ale również hołubienie naszej polskiej kuchni, genialnej kuchni, która powstawała przez wieki, kiedy mieszały się wpływy i wyodrębniały coraz bardziej wyrafinowane kuchnie regionalne oparte na lokalnych produktach. Pod tym względem nic się nie zmieniło. Stawiamy na świeże i najwyższej jakości produkty od naszych lokalnych producentów, a potrawy przygotowujemy tylko przy wykorzystaniu naturalnych przypraw i ziół. Od samego początku, wystrzegamy się, niczym ogień wody, wszelkich gotowych mieszanek, sztucznych przypraw i polepszaczy. Wkładamy ogrom miłości w tę pasję, jaką jest jedzenie, dlatego dajemy od serca - dużo i smacznie, tak, jak w prawdziwej, polskiej kuchni regionalnej, z delikatnym, współczesnym urozmaiceniem
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Wszystko w należytym porządku poza jednym. Zapomniałam zabrać przepiękny bukiet kwiatów. Poprosiłam córkę, żeby na drugi dzień go odebrała, niestety już nie było. Obsługa powiedziała córce, że rozmawiała z właścicielką bukietu, a ona kazała obsłudze zniszczyć, bo jej nie potrzebna. Wierutna bzdura!!! Bezczelne kłamanie prosto w oczy!!! Nikt nawet nie kontaktował się ze mną w tej sprawie. Nawet doby nie zaczekali czy ktoś się po nią zgłosi. Pytanie kto ma kwiatki w domu i czyje oko cieszą? Mój prezent miał cieszyć moje oko, a nie obsługi. Sądziłam, że bardziej profesjonalni i uczciwi ludzie tam pracują.

Dziękujemy, Elblazanka_M

Zrecenzowano 14 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal z super klimatem w stylu "starej karczmy " z zadaptowanego zabytkowego młyna. Na sali głównej klimatyczny kominek . Po wejściu zamawiam zupę karmuszka i golonka. Jedzenie mm mmm pycha szczególnie golonka po prostu poezja do tego 100 gram polskiej wodeczki. Obsługa super ,klimat extra,ceny rozsądne więc lokal z czystym sumieniem godny polecenia zarówno dla par,pań i męskich spotkań.......

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Tourist756676
Zrecenzowano 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Warto naprawdę warto, jedzenie bardzo dobre, obsługa miła, miejsce ładne mozna odpocząć porozmawiać na spokojnie

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Iwo b
Zrecenzowano 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zamowilismy poledwiczki pizze , drinki , wszystko rewelacja , mila i profesjonalna obsluga , pyszne desery

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, 737manager
Zrecenzowano 24 września 2018

Widoczny jest układ menager kelnerka i dekoratorka, dzięki któremu jest wyprowadzany pieniądz z restauracji. Ale widocznie to właścicielom odpowiada lub nie widzą.
Życzliwa

Termin wizyty: czerwiec 2018
2  Dziękujemy, marta19962018

Stara Karczma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Elbląg, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Stara Karczma? Podziel się wrażeniami!