“Niestety nie..”
Restauracja Modosa — recenzja

Restauracja Modosa
Nr 25 wśród 75 Restauracje (Elbląg)
Kuchnie: Japońska
Zrecenzowano 12 września 2019

Byliśmy na obiedzie rodzinnym. Problem z otwarciem wina przy stole przez młodziutką kelnerkę, która niestety nie miała pojęcia jak otwierać wino.. Sami musieliśmy to zrobić :) Jeśli chodzi o jakość oraz smak potraw - totalna porażka. Niestety daleko tej restauracji to autentycznych azjatyckich smaków. Do tego wygórowane ceny, które nie mają odzwierciedlenia ani co do wyglądu dań i smaku..
Pad Thai - gorszego nie jadłam. Przystawka ze smażonymi przekąskami... nawet nie będę komentować.
Już tam nie wrócimy.

Dziękujemy, Noir90

Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal posiada bardzo fajny ogródek z bujanymi gondolami. W porze obiadowej w lokalu były pustki. Zamówiliśmy po doradzeniu przez kelnerke jedną zupę ramen podaną w dużej blaszanej misie (musieliśmy się upomieć o mniejsze miseczki), zupa w smaku bardzo dobra i syta. Drugim naszym dniem był kurczak w sosie orzechowym, gdzie też zdecydowaliśmy się na zamówienie jednej porcji na dwie osoby i też nie dostaliśmy dodatkowego talerzyka. Danie średnie w smaku, mało mięsa, bardzo mocny i intensywny sos. Podane z makaronem (smaków ok, nie ma do czego się przyczepić). Jak się później okazało musieliśmy do niego dopłacić 5 zł, bo wszystkie dania były serwowane z ryżem. Obsługa miła, jednak czegoś nam brakowało w tym lokalu skoro miała być to restauracja. Stąd moja ocena ma 3.

Dziękujemy, pyska06
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Pani Magda Gessler mówiła, by rozpoznać czystą, zadbaną i dobrą restauracje to trzeba odwiedzić toalety. Wchodząc do toalet tej restauracji odrzuca was odór uryn.
Kiedy przychodzi moment zamawiania, jesteście przygnieceni wielkością karty menu.
Na stoliku nie ma serwetek, musiałem prosić, i nawet tu kelnerka przyniosła mniej niż osób przy stole.
Kiedy dostałem swoje zamówienie to miałem wrażenie ze zamiast dania mięśno-warzywnego otrzymałem zupę bo sosu było tyle ze aż musiałem odlewać.
Ryż, normalnie w restauracji azjatyckiej, jest przygotowywany klejący, by móc go jeść pałeczkami. Ten niestety byl niemożliwy do zjedzenia w ten sposób.
Dekoracja i muzyka w tle, bardziej by pasowała do burgerowni gdyż niczym nie przypomina kuchni azjatyckiej.

Jadając już w wielu restauracjach chińskich, japońskich , ogólnie azjatyckich w wielu krajach, tę restauracje odradzam wszystkim smakoszom i osobom chcącym poznać kuchnie dalekiego wschodu.

Dziękujemy, MarexPolski
Zrecenzowano 20 marca 2019

Zacznę może od jakości jedzenia, bo to nadaje się chyba do sanepidu, nieświeże sushi, aż rosło w gardle, oszczędność myślę na tym , by się nie marnowała ryba ale takiego czegoś nie powinni podawać lub przemyśleć poważnie co robić z takimi sushi, może pakować i odsprzedawać do sklepów? Zupa ... brak słów. Obsługa kelnerska wiele daje do myślenia... kiedy przy klientach odbywają się niestosowne dyskusje z otwartymi drzwiami na zapleczu. Komentarze na temat klientów aż przykro tam siedzieć i tego słuchać. Podsumowując, więcej tam nie pójdę, bo nie chcę się zatruć, sam wystrój ciemny,czarno-czerwony burdelowy, niepodobny niczym do innych restauracji sushi, obsługa fatalna, brak organizacji na każdej płaszczyźnie.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, EvDiet
Zrecenzowano 14 marca 2019

Czytam w necie bardzo zróżnicowane i nawet skrajne opinie na temat tej restauracji ! Jedzenie smaczne! Jadłam ramen i był dobry. Nie był bez smaku jak ktoś napisał natomiast na pewno nie miał tego "japońskiego kopa" :) był neutralny pod tym względem i podpasowałby nawet bardzo polskim podniebieniom nienawykłym do orientalnych smaków. ;) dużo dodatków, dobry makaron, a jajko w nim co prawda na twardo ale za to z pomysłem! ogólnie polecam. Szybka i dobra obsługa. Wnętrze jak wnętrze rzecz gustu.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Monika G

Restauracja Modosa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Elbląg, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Modosa? Podziel się wrażeniami!