“Obiadel”

Studnia Smakow Restauracja
Nr 1 wśród 75 Restauracje (Elbląg)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Bardzo smacznie i pysznie! Ładnie podane. Obsługa miła. Jednak w godzinach od 14 warto pomyśleć o rezerwacji stolika bo dość duże obłożenie maja my akurat z mężem mieliśmy szczęście. Czekadełko na dobry początek miłe zaskoczenie. Na pewno tu z mężem jeszcze wrócimy.

Dziękujemy, mama_na_szosie

Zrecenzowano 4 września 2019

Postaram się skupić na konkretach by każdy mógł dokonać obiektywnej oceny. Przyszliśmy w 3 osoby. Mimo że nie mieliśmy rezerwacji nie było problemu by znaleźć dla nas naprawdę fajny stolik z widokiem na wydawkę kuchni. Zarówno Pani sadzająca przy stoliku jak i kelner obsługujący od początku byli mili. Zauważyliśmy że jest tu przy wejściu lodówka do sezonowania mięsa więc przy składaniu zamówienia postanowiliśmy podpytać. Otrzymaliśmy informację że każdy kawałek mięsa jest sezonowany min 51 dni ale z reguły dłużej (nie chcę tu nikogo pouczać ale chyba ktoś nie rozumie idei krótszego sezonowania). To poprosiłem o informację jak duże są kawałki mięsa bo chciałbym dać radę zjeść steka samodzielnie. Ostatecznie stanęło na tym że mogę wziąć tylko rosbef i wtedy mogę dostać 300gramowy kawałek. Sprawiedliwy układ, nie każde cięcie nadaje się na mniejszą gramaturę. Zamówiliśmy więc 2 zupy i 3 dania główne (w tym stek). Otrzymaliśmy super starter - chleb ze smalcem; następnie 1 zupe którą zamawialiśmy i jedną której nikt nie zamawiał. Oczywiście wymieniono nam. Ale czas wymiany był taki że albo pierwsza osoba zje zupę sama albo zimną... Następnie po dłuższym czasie przyszły dania główne. Niestety znów problem z zapamiętaniem zamówienia - stek nie miał zamówionej surówki. Ale to chyba bez znaczenia bo mimo zamówienia steka wysmażonego medium otrzymałem klasyczne rare. Poprosiłem więc o dosmażenie steka. Bez problemu obsługa zabrała steka i przeprosiła. po czym czekałem ok 30min... i dostałem ten sam stek wysmażony na well done. Zrezygnowany i już naprawdę głodny zjadłem ok połowy steka (tej która nie była zupełną podeszwą) i poprosiłem o rachunek(pozostałe osoby oczywiście już dawno zjadły - czekałem przecież dodatkowe 30 min na spalony stek plus zimne nie odgrzane dodatki). Zapytany jak posiłek szczerze odpowiedziałem że well done nie zamawiałem ale byłem zbyt głodny by czekać od nowa. Kelner zapewnił że otrzymam rabat i przyniósł po chwili paragon. Nie mogąc doszukać się rabatu (raczej zdziwiony wysokością rachunku), zapytałem z ciekawością gdzie on jest? Otrzymałem informację że ukrojono mi 480gram mięsa a skasowano tylko za 400... Także polecam - jeśli chcesz zamówić 300gram steka medium i otrzymać 480 gram steka well done i zapłacić za 400gram (więcej niż planowałeś za coś czego byś normalnie nigdy nawet nie kupił) to to jest to miejsce.

Dziękujemy, Kaluzny
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mam zwyczaj dzwonić i robić rezerwację w lokalu do którego się wybieram. Tym razem z uwagi na zmianę decyzji dzwoniłam chwilę wcześniej, usłyszałam odmowę. Na miejscu okazolo się, że są miejsca...
Karta po jej zobaczeniu powinniśmy wyjść... Ale napadł nas wielki głód... Cóż...
Na poczatek usłyszeliśmy, że nie ma nic regionalnego ani piwa, ani ryby, ani nic....pwo Tyskie w Elblągu :(
Potem byl wyrób smalcopodobny, nawet kelner wstydził się jak go podawał.
Pstrąg z patelni okazał się przetrąconym pstragiem na talerzu w otoczeniu cebuli.
Deseru nie było, ale to chyba oczywiste.

Dziękujemy, Dominik B
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Znalazłem się tam przypadkiem ale to był strzał w dziesiątkę. Zjedlismy smaczna pizze pyszny i makaron z krewetkami. Na wielki plus piwko 14 dniowe. "Poczekadełko" w formie smalczyku i świeżego pieczywa na plus. Obsługa sympatyczna uśmiechnięta. Ceny przystępne. Ja zaraz wracam tam na obiad. Polecamy!!!

Dziękujemy, eptezy
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadania smaczne ale obsługa i czas oczekiwania nie do zaakceptowania.
Poza tym obsługa nie słucha klienta- zamawialiśmy w pewnej kolejności otrzymanie poszczególnych dań jednak otrzymaliśmy to w kolejności, która była wygodna dla obsługi nie dla klienta.

Dziękujemy, robertkR4649MK

Studnia Smakow Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Elbląg, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Studnia Smakow Restauracja? Podziel się wrażeniami!