Elbląg

“Dlaczego nam to robicie? ”

Studnia Smakow Restauracja
Nr 1 wśród 75 Restauracje (Elbląg)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mam zwyczaj dzwonić i robić rezerwację w lokalu do którego się wybieram. Tym razem z uwagi na zmianę decyzji dzwoniłam chwilę wcześniej, usłyszałam odmowę. Na miejscu okazolo się, że są miejsca...
Karta po jej zobaczeniu powinniśmy wyjść... Ale napadł nas wielki głód... Cóż...
Na poczatek usłyszeliśmy, że nie ma nic regionalnego ani piwa, ani ryby, ani nic....pwo Tyskie w Elblągu :(
Potem byl wyrób smalcopodobny, nawet kelner wstydził się jak go podawał.
Pstrąg z patelni okazał się przetrąconym pstragiem na talerzu w otoczeniu cebuli.
Deseru nie było, ale to chyba oczywiste.

Dziękujemy, Dominik B

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Znalazłem się tam przypadkiem ale to był strzał w dziesiątkę. Zjedlismy smaczna pizze pyszny i makaron z krewetkami. Na wielki plus piwko 14 dniowe. "Poczekadełko" w formie smalczyku i świeżego pieczywa na plus. Obsługa sympatyczna uśmiechnięta. Ceny przystępne. Ja zaraz wracam tam na obiad. Polecamy!!!

Dziękujemy, eptezy
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadania smaczne ale obsługa i czas oczekiwania nie do zaakceptowania.
Poza tym obsługa nie słucha klienta- zamawialiśmy w pewnej kolejności otrzymanie poszczególnych dań jednak otrzymaliśmy to w kolejności, która była wygodna dla obsługi nie dla klienta.

Dziękujemy, robertkR4649MK
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja w środku ładna, duże stoły.
Jadłem polędwiczki z bekonem, które były pyszne, lecz placki ziemniaczane i sałatka do poprawki. Kawał sałaty z ćwiartkami pomidorów.
Dziewczyna jadła pierogi ze szpinakiem, bardzo smaczne lecz mógłby być podane ciepłe a nie delikatnie chłodne.

Obsługa jak najbardziej okej, uśmiechnięta i wszystko w porządku, tylko można podejść przynajmniej raz zapytać podczas posiłku czy wszystko jest okej.

Generalnie polecam i jeżeli znów odwiedzę Elbląg to oczywiście zawitam w restauracji.

Dziękujemy, WJanekW
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

W moim przypadku Studnia Smaków okazała się b.głęboka. Dla smakoszy steka szczerze polecam, rewelacyjna zupa rybna , dla osób lubiących pikanterii w życiu. Na ugaszenia pragnienia polecam mojito arbuzowe i oczywiście"naturalne", Jak dla mnie klimatyczne wnętrze z miłą atmosferą i bardzo "rzeczową" obsługą. Duży plus Bravo. Marcin

Dziękujemy, gmarcin

Studnia Smakow Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Elbląg, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Studnia Smakow Restauracja? Podziel się wrażeniami!