Najniższe ceny za pobyt
Trip.com91 USD
Agoda.com71 USD
Wyświetl 13 oferty
Zrecenzowano: 4 listopada 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy tylko weekend ale uważam pobyt za udany.
Plusy
-Hotel jest położony w samym centrum starego miasta, więc wszędzie jest blisko
- recepcja bardzo miła i bardzo pomocna
-pokoj bardzo przestronny (bez problemu wjechaliśmy wózkiem i rozstawiliśmy łóżeczko turystyczne), bardzo dobrze wyposażony ( codziennie dokładana woda, herbata i kawa, dodatkowo szlafroki, kapcie o inne niezbędne przybory hotelowe), zadbany i czysty,
- śniadania poprawne kawa z ekspresu, herbaty, soki, na gorąco na śniadanie codziennie podawane jest coś innego, obsługa bardzo pomocna i miła
Dodatkowo dla rodzin z dziećmi (my byliśmy z 8miesiecznym bobasem)
- dużo krzesełek do karmienia
-sala zabaw bardzo dobrze wyposażona nieopodal sali śniadań
-hotel oferuje wynajem łóżeczka turystycznego dla dzieci
Obiadokolacje nie wypowiem się bo nie korzystaliśmy ale dzięki temu mogliśmy skosztować genialnych potraw z karty no, akurat nam to nie przeszkadzało
- jedna winda na cały Hotel więc czasami jest tłoczno.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, justynaw18
Zrecenzowano: 3 listopada 2019

Właśnie wróciliśmy z tego hotelu, sam hotel fajny pokoje czyste i dobrze wyposażone (nawet lodówka) mielismy widok na ulice ale odglosow z niej nie bylo slychac. W recepcji poprosiliśmy o pokoje obok siebie i je dostaliśmy. Basen mały ale wystarczający cały czas był na nim ratownik jakuzzi duże. Śniadania w cenie szkoda że ananas był siny a szynka śmierdząca. Poza tym ok soki herbata kawa jajecznica wybór pieczywa, płatków itp. W holu hotelu restauracja i tam pyszne jedzenie krem z pomidorów pycha desery też smaczne. Ogólnie polecam mam nadzieję że ta szynka i ananas to przez wolne dni

Termin pobytu: listopad 2019
Dziękujemy, KasiaG1979
Zrecenzowano: 2 listopada 2019

Hotel ładny,a le obsługa z mentalnością z czasów komuny. Doba hotelowa od 16. Pokoje niezbyt duże, ale ok. Wi-fi w porządku. Standard poprawny, ale bez jakichś specjalnych atrakcji. Snobują na stary hotel z tradycjami,ale tylko się snobują.

Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, KrzysztofTR
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miły i przyjemny hotel. Pani w recepcji sympatyczna i pomocna. Czysto w pokoju, zapach neutralny, łóżka duże wygodne. Ręczniki miękkie i cala łazienka na plus. Co mnie mile zaskoczyło to nie tylko mydła ale tez balsam do ciała. Pokój dobrze wyposażony bo w nici czyści do butów, jednorazowe kapcie szlafroki czajnik smaczna kawa herbata etc. Jedynie barek pusty ale na calej starówce jest gdzie wypic drinka po długiej trasie. Lokalizacja na duzy plus! Śmiało mogę polecić !

1  Dziękujemy, eptezy
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Jestem zażenowana sytuacja, która miała miejsce w dniu dzisiejszym. Ok. 2 tygodnie temu zarezerwowałam telefonicznie pakiet "Wakacyjna podróż dla dwojga" jako prezent niespodzianka z okazji rocznicy zaręczyn. Bardzo cieszyłam się na dzisiejszą zaplanowana wizytę u Państwa w spa. Jednak niespodzianka okazało się to, że Pani w recepcji w dniu dzisiejszym nic nie wiedziała o takiej rezerwacji.
Rozumiem pomyłki, ale zażenowała mnie postawa Spa hotelu i brak jakichkolwiek propozycji i próby załagodzenia sprawy.
Nie polecam organizować ważnych dla Was dni w tym hotelu. :(

Dziękujemy, martamichal2016