“Świetne jedzenie”

Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Restauracja & Bar Kalinka
Zamów online
Nr 44 wśród 75 Restauracje (Elbląg)

Bardzo smaczne jedzenie i niesamowicie przystojni dostawcy, to powody,przez które będę zamawiać u was posiłki częściej ❣

Dziękujemy, Natka1283
Zrecenzowano 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nie wiem może to był taki dzień, może tak jest zawsze. Koleżanka zapytała czy jest możliwa płatność kartą, usłyszała - nie. 2 os później usłyszałyśmy, że owszem jest możliwość płatności kartą. Raz słyszy się , że zamówienie składamy przy okienku wydawali, za chwilę kierują do kasy... Nie wiem czy jest tak zawsze ale takie zachowanie było bardzo dziwne. Po za tym jedzenie bardzo smaczne.

Dziękujemy, 194emiliam

Restauracja & Bar Kalinka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Elbląg, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja & Bar Kalinka? Podziel się wrażeniami!