Najniższe ceny za pobyt
Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
eDreams116 USD
Booking.com116 USD
Agoda.com116 USD
Tripadvisor116 USD
ZenHotels.com
StayForLong
Wyświetl 8 oferty
Zrecenzowano: 18 czerwca 2018

wybrałem hotel z wielu innych w Elblągu ponieważ miał to być jedyny taki obiekt ze wszystkimi pokojami klimatyzowanymi. Ponadto zamówiłem i opłaciłem dodatkową usługę w postaci kosza owoców na powitanie. Moja żona miała zostać tym mile zaskoczona.
Nocleg w hotelu miał być przerwą w podróży urlopowej do Łeby do hotelu Neptun.
I co zastałem
Niedziałająca klimatyzacja a w nocy 28 stopni oraz oczywiście brak kosza z owocami. Porażka.
Noc w tym Hotelu w takiej temperaturze była moją najgorszą nocą od lat. Z uwagi na krążenie zawsze zamawiam pokój z klimatyzacją. Nie mogłem zrezygnować z tej rezerwacji bo była to opcja bez możliwości rezygnacji. Pani w recepcji choć miła nie miała pojęcia za co dopłaciłem na miejscu dodatkową zapłatę. I była bardzo zaskoczona, że w pokoju mają być owoce. ponieważ niedziela była niehandlowa i sklepy były pozamykane nie miałem możliwości sam sobie zakupić owoców. Rano Pani menadżerka przeprosiła wprawdzie mnie za nie te dolegliwości co wywołało u mnie nieukrywany uśmiech na mojej twarzy. Ciekawe jak by się Pani menadżerka czuła gdyby jej bilety na Pendolino przebukowali bez jej zgody na pociąg towarowy.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
1  Dziękujemy, Powodzenie
Zrecenzowano: 16 czerwca 2018

Pokój miły i czysty. Ogólne wrażenie bardzo dobre. Niestety łóżko bardzo trzeszczące i zapadnięte. Łazienka czyta i wygodna, ręczniki pachnące. Smaczne i obfite śniadanie.Obsługa miła. Warto skorzystać.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Alicja M
Zrecenzowano: 8 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wygodnie, bardzo czysto, śniadanie super duży wybór wędliny sery sałatki i słodkości , bardzo miła obsługa, na recepcji dostępna aktualna prasa, przy kolejnej wizycie w Elblągu na pewno tam wrócimy. POLECAMY

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, Tourist756676
Zrecenzowano: 7 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja ok czysto ischludnie mile panie w recepcji .minus brakrestaracji ale polecono pobliska metamorfoze i rzeczywiscie bylo smacznie i klimatycznie .parking w poblizu .takze sklep nocny w razie potrzeby

Termin pobytu: styczeń 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, 3131szopinska-m
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel znaleźliśmy przez booking przypadkowo.Miesci się w ścisłym centrum Starego Miasta.Czyste pokoje,duża łazienka,wygodne materace.Sniadania bardzo dobre w formie szwedzkiego stołu.Jajecznica bardzo dobra.Miejsce na rowery też się znalazło.Polecam.

Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Monlis77