Najniższe ceny za pobyt
Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
eDreams116 USD
Booking.com116 USD
Agoda.com117 USD
Tripadvisor116 USD
ZenHotels.com
StayForLong
Wyświetl 8 oferty
Zrecenzowano: 16 czerwca 2018

Pokój miły i czysty. Ogólne wrażenie bardzo dobre. Niestety łóżko bardzo trzeszczące i zapadnięte. Łazienka czyta i wygodna, ręczniki pachnące. Smaczne i obfite śniadanie.Obsługa miła. Warto skorzystać.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Alicja M
Zrecenzowano: 8 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wygodnie, bardzo czysto, śniadanie super duży wybór wędliny sery sałatki i słodkości , bardzo miła obsługa, na recepcji dostępna aktualna prasa, przy kolejnej wizycie w Elblągu na pewno tam wrócimy. POLECAMY

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, Tourist756676
Zrecenzowano: 7 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja ok czysto ischludnie mile panie w recepcji .minus brakrestaracji ale polecono pobliska metamorfoze i rzeczywiscie bylo smacznie i klimatycznie .parking w poblizu .takze sklep nocny w razie potrzeby

Termin pobytu: styczeń 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, 3131szopinska-m
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel znaleźliśmy przez booking przypadkowo.Miesci się w ścisłym centrum Starego Miasta.Czyste pokoje,duża łazienka,wygodne materace.Sniadania bardzo dobre w formie szwedzkiego stołu.Jajecznica bardzo dobra.Miejsce na rowery też się znalazło.Polecam.

Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Monlis77
Zrecenzowano: 3 marca 2017

Hotel bardzo czysty i zadbany. Jedzenie smaczne. Jeden szczegół pozostawił niesmak, co wpłynęło na to, iż nie skorzystam więcej z usług tego hotelu. Nocowałam w hotelu z 1go na 2go marca. Zostawiłam w łazience hotelowej część garderoby - koszulkę od piżamy. Niestety nie udało mi się jej odzyskać, pomimo, iż zadzwoniłam do hotelu 3go marca. Zostałam poinformowana, że pokojowa wyrzuciła to do śmieci. W żadnym innym hotelu mi się to nie zdarzyło.Dziwne praktyki, choć nie wierzę, zeby koszulka wylądowała w śmietniku. Smutne.

Termin pobytu: marzec 2017
1  Dziękujemy, annamcz