“Pysze jedzenie, przemiła obsługa”

Restauracja Hotelu Młyn Aqua SPA
Get food delivered
Nr 4 wśród 62 Restauracje (Elbląg)
Opis: Zapraszamy do stylowej, klimatyzowanej restauracji dla 80 osób w Zabytkowym Zespole Młyna Wodnego. Przygotowaliśmy 4 sale konferencyjno-bankietowe dla 15-150 osób, ogródek letni, pokój zabaw dla dzieci oraz przede wszystkim wyśmienite dania. Na wieżyczce widokowej oferujemy wyjątkowe Kolacje dla Dwojga "Zasmakuj w Młynie". A po uczcie dla podniebienia zapraszamy do skorzystania z Aqua SPA i masaży
Zrecenzowano 11 marca 2020 z urządzeń przenośnych

Pysze jedzenie, przemiła obsługa, dobre ceny, spore porcje i ładny wystrój. Rosół był przepyszny! Nie mam nic do zarzucenia i na pewno tam wrócę.

Termin wizyty: marzec 2020
Dziękujemy, JaneQ93

Zrecenzowano 8 stycznia 2020

Bardzo smacznie .Piękny obiekt hotelowy / nocowałem w 3 gwiazdkach / bardzo czysto ,ładne pokoje .Fajny basen i sauny .Na uboczu miasta ale do Starówki spacerkiem 3.5 km. bez problemu fajny spacer.Polecam i koniecznie trzeba odwiedzić Frombork ok.35 km.od Elblaga fajny przewodnik warto posłuchać

Termin wizyty: styczeń 2020
Dziękujemy, WYBRYK
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta K, Kierownik, Restauracja Hotelu Młyn Aqua SPAOdpowiedź udzielona 9 stycznia 2020

Wow, jaka miła opinia! Bardzo dziękujemy. Cieszę się, że podobał się Państwu i Hotel i restauracja i Aqua SPA. A Frombork rzeczywiście urokliwy: Wzgórze Zamkowe, Zalew Wiślany z widokiem na Krynicę Morską, planetarium, historia Kopernika.
Zapraszamy, jeszcze sporo ciekawych miejsc w okolicy
Kierownik Hotelu

Zrecenzowano 1 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Zima,a lokal ma wejście takie, że wieje do środka, brak jakiegokolwiek "wiatrołapu" między drzwiami wejściowymi a salą. Sama sala trochę bezładnie urządzona. Obsługa jakby znudzona. Znajoma zamówiła zupę krem z borowików, tyle, że była ona z suszu (z paczki?), a wówczas nie da się po smaku rozróżnić. Smaczny był sernik i placki ziemniaczane z łososiem. Ceny ciut wygórowane. Ogólnie - nie powala.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Przypadkowy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta K, Kierownik, Restauracja Hotelu Młyn Aqua SPAOdpowiedź udzielona 7 stycznia 2020

Dziękuję za opinię. Mamy wiatrołap z szatnią. Być może jeden z Gości zostawił otwarte drzwi między wiatrołapem a salą? Zupę z podgrzybków przygotowujemy z mrożonych grzybów, w grudniu nie są dostępne świeże przecież. Zawsze goście ją chwalą, to nasz hit - w zeszłym roku sprzedaliśmy 2 491 porcji i mamy ją w karcie od lat
Kierownik Hotelu

Zrecenzowano 18 października 2019

Wraz z małżonką bardzo chwalimy sobie organizację wesela w Hotelu Młyn :). Obsługa na bardzo wysokim poziomie, jedzenie bardzo dobre. Do tego sympatyczny personel służący dobrą radą i swoim doświadczeniem przy organizacji tego typu imprez. Ładne i czyste pokoje. Polecamy :).

1  Dziękujemy, lucassmz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta K, Kierownik, Restauracja Hotelu Młyn Aqua SPAOdpowiedź udzielona 22 października 2019

Dziękujemy za miłe słowa. Rzeczywiście Pan Jacek Żelik Kierownik Restauracji zorganizował milion pięćset sto dziewięćset imprez, zatem na jego doświadczeniu można polegać. A i nasza dania nieskromnie przyznam zbierają same pochwały. Także bardzo dziękujemy i zapraszamy na chrzciny i nie tylko

Zrecenzowano 23 września 2019

Będąc gośćmi hotelu korzystaliśmy z hotelowej restauracji.
Śniadaniom w formie bufetu nic nie można zarzucić. Jest wszystko co można chcieć na śniadanie. Dba o to sympatyczna i uczynna obsługa.
Kolacja to w naszym przypadku bardzo smaczne i świeże pierogi z mięsem oraz makaron w sosie borowikowym.Dania przyrządzane na zamówienie. Nie ma mowy o rozmrażaniu czy mikrofali. Do tego ceny przystępne.

Dziękujemy, Bogdan G

Restauracja Hotelu Młyn Aqua SPA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Elbląg, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Hotelu Młyn Aqua SPA? Podziel się wrażeniami!