“Trzy śniadania i jedna kolacja.”

Restauracja Hotelu Młyn Aqua SPA
Nr 3 wśród 75 Restauracje (Elbląg)
Opis: Zapraszamy do stylowej, klimatyzowanej restauracji dla 80 osób w Zabytkowym Zespole Młyna Wodnego. Przygotowaliśmy 4 sale konferencyjno-bankietowe dla 15-150 osób, ogródek letni, pokój zabaw dla dzieci oraz przede wszystkim wyśmienite dania. Na wieżyczce widokowej oferujemy wyjątkowe Kolacje dla Dwojga "Zasmakuj w Młynie". A po uczcie dla podniebienia zapraszamy do skorzystania z Aqua SPA i masaży

Będąc gośćmi hotelu korzystaliśmy z hotelowej restauracji.
Śniadaniom w formie bufetu nic nie można zarzucić. Jest wszystko co można chcieć na śniadanie. Dba o to sympatyczna i uczynna obsługa.
Kolacja to w naszym przypadku bardzo smaczne i świeże pierogi z mięsem oraz makaron w sosie borowikowym.Dania przyrządzane na zamówienie. Nie ma mowy o rozmrażaniu czy mikrofali. Do tego ceny przystępne.

Dziękujemy, Bogdan G

Było super. Pokój fajny, obsługa super. Wszystkie nasze życzenia wzięto pod uwagę. Brak lodówki. Szkoda. Okolica ładna, a hotel klimatyczny. Jedzonko przepyszne. Może się spotkamy?

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Ewa M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta K, Kierownik, Restauracja Hotelu Młyn Aqua SPAOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Wow, jak wiele naszych zalet wymienionych. Bardzo dziękujemy Pani Ewo. Lodówki mamy w pokojach 4*.
Zapraszamy ponownie, jesienią jest tu pięknie, jak cała nasza zielona okolica robi się wielokolorowa
Marta Kotowska-Sokołowska wraz z Drużyną

Zrecenzowano 1 lipca 2019

Szef Kuchni z wielkim poczuciem smaku i estetyki na talerzu. Facet wie co robi. Zaskoczeni byliśmy osobistym Jego osobistym zainteresowaniem na temat naszej opinii o nowym deserze. Menu nie należy do najtańszych ale jest warte każdego wydanego grosza. Kelnerzy też na wysokim poziomie - uśmiechnięci i zawsze uczynni. Szkoda, że jest tak mało lokali na takim poziomie.

Dziękujemy, roman3x
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta K, Kierownik, Restauracja Hotelu Młyn Aqua SPAOdpowiedź udzielona 2 lipca 2019

Wow, po takiej opinii uśmiech dookoła głowy nie zejdzie nam z twarzy do końca tygodnia
Bardzo dziękujemy :)
Marta Kotowska-Sokołowska
Kierownik Hotelu

Zrecenzowano 27 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dwukrotnie miałam przyjemność wyprawiać małe uroczystości rodzinne w Restauracji Hotelu Młyn. Organizacja na najwyższym poziomie, kelnerzy przesympatyczni, klimatyczne sale, pyszne potrawy smakujące wszystkim moim gościom. Polecam z czystym sumieniem

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Julita N
Zrecenzowano 21 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładna restauracja, jednak jedzenie pozostawia bardzo dużo do życzenia, żurek w chlebie jeden z gorszych jaki jadłem , żeberka... miniaturowa porcja a 80% to warstwa tłuszczu...

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, MateuszRz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta K, Kierownik, Restauracja Hotelu Młyn Aqua SPAOdpowiedź udzielona 7 marca 2019

Dzień dobry, dziękuję za Pana uwagę. By Goście wiedzieli czego się spodziewać, wpiszemy do karty, że to żeberka boczkowe. Zwykłe żeberka zawierają prawie same kości - wtedy Goście wychodziliby głodni. Żeberka boczkowe mają więcej mięsa, ale też więcej tłuszczu. Porcja żeberek ma przed upieczeniem 400 g
Dodam, że nasze żeberka są bardzo lubiane przez Gości, pytają o nie wracając, tylko w zeszłym roku sprzedaliśmy 1179 porcji
Cieszę się, że podobała się Panu restauracja
Marta Kotowska-Sokołowska
Kierownik Hotelu

Restauracja Hotelu Młyn Aqua SPA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Elbląg, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Hotelu Młyn Aqua SPA? Podziel się wrażeniami!