Elbląg

“Pilecam”
Amore Mio — recenzja

Amore Mio
Nr 9 wśród 75 Restauracje (Elbląg)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Lepszej knajpy włoskiej w Elblągu nie znajdziecie, carbonara super, kurczak z grzybami w winie także, super obsługa, czysto i smacznie.

Dziękujemy, Karolinabartosz

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Żałuję, że nie przeczytałem wcześniej recenzji ale akurat rozładował mi się telefon- bo kilka tych ostatnich negatywnych to wypisz wymaluj nasza sytuacja. Totalne rozczarowanie. Na pierwszy rzut oka wyglada super. Powiem szczerze, że po chwili nie wyszliśmy tylko dlatego, że po ciężkim dniu byliśmy naprawdę zmęczeni a knajpa która polecił nam znajomy była zamknięta. Obsługa naprawdę musi się sporo nauczyć; ja rozumiem, że czasem swojaków można lepiej traktować niż turystów (bo w końcu oni tam wpadają najczęściej) ale żeby robić to w tak ostentacyjny sposób to masakra. Goście lokalni którzy przyszli po nas i zamówili po nas, skończyli jeść i wyszli zanim my dostaliśmy swoje zamówienie(!) Żadnego przepraszam czy czegoście takiego. A to środek tygodnia i jedzenie przez nas zamówione było zupełnie zwykle, takie jakie we włoskiej knajpie powinno się po 20- 25 minutach maks pojawić na stole. Jedzenie bez szału- zupełnie zwykle, carbonara bardzo słaba.
Tylko rachunek pojawił się błyskawicznie.
Być może gdybym miał koszulkę z ogromnym znaczkiem Polo, którego nie przeoczy nawet krecik, nasz wieczór potoczyłby się inaczej ;) niestety, smutne jest to trochę bo widać było ze knajpa lokalnie niby wymiata, ale standardy niziutkie na maksa ..
Coś co jednak w Europie nie powinno się zdarzać; w końcu do Elbląga przyjeżdża sporo ludzi ...
Nie polecam!

Dziękujemy, Goncikk
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Zdecydowanie nie polecam organizować tam wesel i innych imprez okolicznościowych. Miał być najpiękniejszy dzień moich rodziców, a Pan "menager" pięknie wszystko zepsuł (delikatnie mówiąc). Co chwilę schodził na salkę, kazał ściszać muzykę, bo za głośno... rozumiem, że z gośćmi mieliśmy siedzieć i najlepiej się nie ruszać? Zachowanie poniżej krytyki, zero profesjonalizmu. Skończyło się na tym, że wesele zostało nam przerwane... Nigdy więcej ani moja noga nie postanie w tym lokalu, ani żadnego z gości i napewno nikomu nie polecimy nigdy tego lokalu.

1  Dziękujemy, Kamila A
Zrecenzowano 31 lipca 2019

"Amore mio" to w rzeczywistości dwa lokale: restauracja (bliżej Bramy Targowej) i pizzeria. Z restauracji nie skorzystałem, bo przez pół godziny mnie w niej nie zauważono, więc się zawinąłem, uniosłem honorem :) i udałem do pizzerii, jakieś 30 m dalej. I TO BYŁ BŁĄD!!! Byłem tam ok. 13:30, więc niedługo po otwarciu, zajęte może dwa stoliki. Na początek dnia podwójne espresso, a potem aperol spritz. O ile doppio było przeciętne (raczej małe americano), to aperol spritz był ciepławą lurą z pozbawionym gazu i smaku prosecco z kija. Poprosiłem więc o butelkę prosecco, ale okazało się, że NIE MA. Postanowiłem coś zjeść, jednak przeszła mi ochota na wszystko, ponieważ w pobliżu stolik zajmował znajomy właściciela (może współwłaściciela?, może przyjaciela knajpy?), który głośno i bez żadnych zahamowań opowiadał co myśli o swoich znajomych, używając przy tym słów powszechnie uznawanych za obelżywe. Prawdziwy problem jednak polegał na tym, że ani właściciel (siedział 3 m dalej), ani nikt z kiepskiej obsługi na to nie zareagował! W takiej sytuacji uważam, że nie można tej knajpy uznać za rodzinną, a dzieci trzeba trzymać od niej z daleka!

1  Dziękujemy, Gargantua1965
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce. Doskonałe jedzenie, przemiła i pomocna obsługa, sensowne ceny. Pizza amore mio była bardzo smaczna i w odpowiednim dla głodnego człowieka rozmiarze:) miejsce zdecydowanie warte polecenia

Dziękujemy, 883beatab

Amore Mio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Elbląg, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Amore Mio? Podziel się wrażeniami!