“Pyszne śniadania”
Bulka Z Maslem — recenzja

Bulka Z Maslem
Nr 19 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie w dobrej cenie. Idealne na śniadanie. Bardzo duży wybór - bagle, panini, kanapki, jajka na patelni, kiełbaski, smoothies, koktajle, kawa, herbata. Polecam

Dziękujemy, olemagda

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne śniadania w centrum miasta. Menu bardzo bogate, pełne różnych wariacji. Na śniadanie trzeba poczekać ok. 20 minut ale warto by zjeść smaczna kanapkę czy jajecznicę. Jedyny minus to zbyt głośna muzyka w stylu disco.

Dziękujemy, 730joannaj
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Jeśli ktoś poszukuje miejsca aby zjeść śniadanie to jest to po prostu idealne miejsce do tego. Tak dużego wyboru w menu śniadaniowym nie widziałem dawno, a w tym przypadku jest to bardzo duży plus. Można zjeść kanapki, tosty, omlety, zestawy śniadaniowe, owsianki itp. Byliśmy z samego rana, obsługa na plus. Zamówiliśmy omlet z białek + śniadanie angielskie i ciężko było zjeść całe porcje. Są ogromne, a konfrontując to z ceną wychodzi, że warto to odwiedzić. Wszystkie rzeczy, nawet masło orzechowe czy fasolka ze śniadania angielskiego jest robione na miejscu i od razu to czuć. Dużym plusem jest możliwość zamówienia kanapek na wynos. Z racji, iż byliśmy rano, nie było dużego ruchu, dlatego czas oczekiwania był akceptowalny.

1  Dziękujemy, bert6969
Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce na szybkie jedzenie. W menu każdy znajdzie coś dla siebie. Jedzenie świeże i pyszne. Polecam

Dziękujemy, olo77
Zrecenzowano 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja miejsca świetna, jedzenie całkiem w porządku- duży wybór, każdy może znaleźć coś dla siebie (jako wegetarianka z nietolerancją niektórych składników nie miałam problemu ze znalezieniem odpowiadających mi pozycji w menu). Obsługa bardzo rozkojarzona i mało energiczna, a to jest bardzo ważne w przypadku knajp w centrum dużego miasta. Czekaliśmy kilka minut przy barze, zanim nas ktoś obsłużył. Jednak największym minusem było wrzucenie do mojego napoju słomki. Zamówiłam napój w szklanej butelce i nie spodziewałam się, że zostanie przez obsługę przelany do szklanki i "wzbogacony" o niepotrzebny plastik. W czasach #bezslomki zaskoczyło mnie to negatywnie, jednak mam nadzieję, że niedługo zostaną wprowadzone odpowiednie zmiany.

Dziękujemy, 989justynab

Bulka Z Maslem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Bulka Z Maslem? Podziel się wrażeniami!