“Dobre wifi i przyzwoita kawa”
Kafejeto — recenzja

Kafejeto
Nr 58 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Zrecenzowano 5 września 2019

Największy plus to szybkie wifi - za resztą nie tęsknię. Kawa średnio, ciasta również przeciętne, śniadań brak..

Dziękujemy, famillka

Zrecenzowano 18 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzamy to miejsca zarówno przy ciepłej aurze jak i w zimie. Dużo kaw do wyboru, fajne bajgle i przekąski na słodko i słono. Polecam kawę nitro z nalewaka.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Pawel R
Zrecenzowano 31 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza kawa w mieście, desery, ciasta, ciasteczka..... szkoda że mam tak mało pojemny żołądek:) polecam!

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, 301krzysiekp
Zrecenzowano 29 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

To już nasza kolejna wizyta i jak zawsze przywitał nas niezwykły aromat kawy i pyszne ciasta. Polecam wszystkim

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Dominika P
Zrecenzowano 28 sierpnia 2017

Pysznie, szybko i różnorodnie:) Szeroki wybór skłania do wizyt i prób jednych z wielu smaków. Lokal przy głównej arterii acz wejście boczne z parkingiem na dość dużą liczbę aut:)

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Anna2743

Kafejeto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Kafejeto? Podziel się wrażeniami!