“Przeciętnie...”
Inna Bajka Resto Bar — recenzja

Inna Bajka Resto Bar
Nr 24 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Opis: Inna Bajka Resto Wine to miejsce, gdzie nowoczesna europejska kuchnia idzie w parze z miłością do wina, w niewymuszonej atmosferze.Nasza karta to odważne, ale przemyślane połączenia typowych południowych kuchni śródziemnomorskich z nowoczesnym podejściem młodego i ambitnego szefa kuchni Krystiana Hoffmana! Klasyczne dania łączymy z elementami kuchni regionalnej, a na tradycyjne włoskie ciasto do pizzy kładziemy lokalne przysmaki od najlepszych dostawców. Świeże i oryginalne, sezonowe składniki - zanim trafią na Wasz talerz - przechodzą ścisłą selekcję! Do każdego dania podchodzimy z jednakową najwyższą uwagą! Mimo, że naszą przygodę zaczęliśmoy od jedzenia, to z biegiem czasu i doświadczenia staliśmy się konceptem Food & Wine - świetne jedzenie w połączeniu z odpowiednią selekcją win - uwielbiamy to! Współpracujemy tylko z najlepszymi i producentami, a nasza oferta to około 200win! Inna Bajka jest również idealną przestrzenią na spotkania biznesowe i imprezy zorganizowane.
Zrecenzowano 4 września 2019

Słyszałam dużo opinii o tym miejscu, byłam bardzo ciekawa. Niestety się zawiodłam, dania drogie i bardzo przeciętne. Mi nie smakowały. Raczej tam nie wrócę. Obsługa ok.

Dziękujemy, lilenci

Zrecenzowano 13 lipca 2019

Miejsce odwiedzane w przeszłości, doczekało się kolejnej wizyty po kilku latach. Zdecydowanie ostatniej. W środku jest brudno, naniesione duże ilości piachu, latają muchy i meszki, które bardzo zniechęcają do spożywania posiłku. Na zewnątrz zarówno parasole wyczekują mycia, jak i siedzenia, które witają niespodzianką zostawioną przez okoliczne ptaki. Obsługa nie jest zorientowana, co znajduje się w karcie, ani jakiej wielkości są potrawy. Długo czeka się na kelnerów- nie interesują się klientem. Przystawka- nic specjalnego.

Bardzo żałuje, ponieważ miejsce ma ogromny potencjał i przeżywało swoje chwile świetności. Mam nadzieję, że zyska gospodarza, który wyprowadzi restaurację z powrotem na dobre tory

Dziękujemy, Ada M
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Byliśmy większą grupą, na w sumie dość szybkie zamówienie - tatar, przekąski, jakieś ciasto i pizza czekaliśmy ok. 2 godziny. Wprawdzie dostaliśmy rabat jako rekompensatę ale mimo wszystko...

Dziękujemy, Anna R
Zrecenzowano 15 czerwca 2019

Nie polecam, Tatar podany z koperkiem, mikroskopijna ilość, cena kosmos za takie coś. Brak info o koperku w menu, kucharz zaproponował wybranie, wyskubanie, koperku, jednym słowem idiota. Zostałem poinformowany, że stali klienci wiedzą, że jest koperek i im to pasuje. Podziękowałem za tatar, niestety zapłaciłem. NIE POLECAM.

2  Dziękujemy, alek1971
Zrecenzowano 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Niezety nie było "burger inaczej", ale przemiła Pani kelnerka załatwiła w kuchni dodanie do klasycznego papryczek jalapeño i gorgonzoli. Pozdrawiam

Dziękujemy, karolayna1

Inna Bajka Resto Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Inna Bajka Resto Bar? Podziel się wrażeniami!