“Niestety, popularność zabiła tu podejście do klienta”
Restauracja Bella Vita — recenzja

Restauracja Bella Vita
Zamów online
Nr 27 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli chodzi o pizzę, pozytywna jest jakość składników, niestety ciasto nie ma nic wspólnego z włoskim plackiem. Dramat. Co do samego lokalu, padł ofiarą własnej popularności i złego zarządzania. Obsługa naburmuszona. Cieszy, że jeszcze nie trzeba przepraszać, że się im przeszkadza. Wisienką na torcie jest "system" rejestracji stolików. Drodzy klienci, jeśli chcecie się narzucić w tak nachalny sposób, trzeba najpierw zajechać do restauracji (po co zatem w ogóle rezerwacja?) i wpłacić po 30zł od osoby Cywilizacja pełną gębą. Co za Janusz to wymyślił, nie pytajcie.

Dziękujemy, pladany_city_boi

Zrecenzowano 2 września 2019

Generalnie fajny lokal, faktycznie dużo oryginalnych propozycji włoskiej kuchni których często nie spotkamy. Podane szybko i wszystko bardzo w porządku, niestety porcje są małe a smak wcale nie taki rewelacyjny jak by sugerowały ceny. Uważam że jest to całkiem drogi lokal, ale też słyszałam że podobno używają dobrej jakości oryginalnych składników. Nie wiem, może. Desery w sumie są zwykłe, takie jakie można zrobić w domu a ceny baardzo wysokie. Lody były w poprzednich latach lepsze, teraz to lody jak lody. Można zajść raz na jakiś czas na spotkanie z kimś, ale nie wiem czy nie znajdzie sie lepsze mejsce tbh

Dziękujemy, Hania K
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyznam, że kulki w deserach dość małe. Proponuje kazdemu kto sprzedaje lody brac przykład z lodziarni Sladoledarna w Dubrowniku (koszt porcji 14kun, ale porcja to jak 4 gałki w pl). Dość kiepsko wygląda także gdy obsługa stoi przy stoliku i recytuje 20 smaków a Ty masz np. 3 strzały jaki smak wybrać. Ogólnie brak dużych minusów, ale spodziewałem sie czegoś więcej. Jakość lodów jednak jest mocnym punktem tego miejsca. Chociaż nie przekonało mnie abym tam wrócił, jednak dostanie drugą szanse.

Dziękujemy, pawe_z60
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Mógłbym się długo rozpisywać nad świetnym smakiem lodów serwowanych w tej restauracji aczkolwiek uważam że najlepiej po prostu spróbować ich samemu. Smaki są ciekawe, dość intensywne i według mnie bardzo naturalne. Ceny uczciwe, za takie porcję i jakość są jak najbardziej ok.

Dziękujemy, Patryk L
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Zdecydowanie najlepsze lody w Białymstoku, pokuszę się o stwierdzenie że nawet w innych miastach nie miałem okazji zjeść lepszych. Ostatnio przy okazji skusiliśmy się na pizzę - całkiem niezła, nie jestem ekspertem w tej kwestii ale zarówno mi jak i mojej dziewczynie bardzo smakowała. Na pewno wyróżnia się na tle innych pizzerii i raczej spolszczonych wersji pizzy. Polecamy!

Dziękujemy, Szymon M

Restauracja Bella Vita — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Bella Vita? Podziel się wrażeniami!