Białystok

“Głodny Wilk... trochę wyliniał”
Głodny Wilk — recenzja

Głodny Wilk
Nr 14 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Opis: Restauracja Głodny Wilk otworzyła się z początkiem wakacji by w przyjaznej atmosferze nasi goście mogli miłować się naszym jedzeniem, które przygotowujemy z pasją i ze smakiem. Cechujemy się różnorodnością naszych dań, staramy się nie chadzać na skróty tylko dbamy o szczegóły, które są podstawą znakomitej kuchni. Tematyczne wydarzenia, które odbywają się co jakiś czas w naszej restauracji zawsze wnoszą coś innego i ciekawego do naszego lokalu. Wspomnę jeszcze o deserach, które przygotowujemy na miejscu w postaci „ciast domowych”, które jak każdy wie… są najlepsze. Lokal jest przestronny. Ma jasną, prostą i ciekawą aranżację wnętrza, posiada duży kącik dla małych dzieci, a w sezonie letnim można skorzystać z dość dużego ogródka, w który można się schować od zgiełku ulicznego ruchu i zrelaksować przy owocowym koktajlu.
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Raz na jakiś czas lubimy zjeść niedzielny obiad „na mieście” - często kierujemy się opiniami w internecie. Zachęceni wysoką notą na ostatni wakacyjny obiad wybraliśmy Głodnego Wilka i, niestety, bardzo się rozczarowaliśmy: krążki cebulowe przesolone, chłodnik z żurawiną to jednak dziwne połączenie, żeberka twarde i raczej nie przygotowane w dniu podania, polędwiczka sucha i niedoprawione... Tylko syn, który zamówił kanapkę z szarpaną wołowiną był zadowolony.
Wystrój przyjemny ale mocno nadszarpnięty zębem czasu - rozwalającej się kwietniki, uszkodzona ławka.
Na plus obsługa - miło, szybko ale tez nikt nie zapytał czy smakowało; chociaż może to dobrze bo nie lubię być „wredną klientką, która na wszystko narzeka”.
Reasumując - na pewno nie wrócę

1  Dziękujemy, Soowka17

Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miałem okazję zjeść w knajpie dwukrotnie podczas spotkań biznesowych w zeszłym roku. Jedzenie w miarę ok (bez turbo szału, ale tez bez tragedii). Natomiast jedna rzecz absolutnie dyskwalifikuje u mnie kolejne wizyty - smród tłuszczu/frytury który niestety po wizycie zabieramy ze sobą do domu. Ciuchy po każdej z dwóch wizyt śmierdziały niemiłosiernie. Proponuje zainwestować w dobre wyciągi na kuchni, a komfort gości na pewno się podniesie. Pozdrawiam

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 418dawidm
Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwsze wrażenie rewelacyjne,zawsze na to zwracam uwagę.Kosztowaliśmy wielu potraw i smakowo wypadło koncertowo.Były małże,śledzie,steki i inne wypieki.Polecam z czystym sumieniem. Zapraszam głodomoròw jak i degustatoròw.POLECAM.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, MariuszG89
Zrecenzowano 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam gorąco. Super smak i bardzo miła, sprawna obsługa. Mieliśmy czekać 30 minut, a jedzenie było po 10.

1  Dziękujemy, przemys_awo2019
Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Witam.
Nie polecam!
Wczoraj z kolegą zamówiliśmy 0,5+ tacka z jedzeniem za 75zł
Po dokładnie 80 minutach, kelnerka bezczelnie wyjęła butelkę z pojemnika z lodem i sprawdzała ile wypiliśmy, czy będziemy jeszcze coś zamawiać (bo blokujemy stolik)
Była pełna kultura z naszej strony.
Ogólnie lokal fajny, jedzenie ok
Jedna kelnerka (brunetka) i Pan kelner bardzo mili, niestety nie wszyscy....

Termin wizyty: marzec 2019
3  Dziękujemy, Adam N

Głodny Wilk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Głodny Wilk? Podziel się wrażeniami!