“Nie wiem skąd takie wysokie oceny”

Paradiso Restauracja & Pizza & Caffe
Nr 79 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Zrecenzowano 4 września 2019

Lokal zupełnie przeciętny z niedrogimi potrawami (adekwatnymi do jakości i smaku) tak tylko żeby zapchać kołdun, albowiem smak pozostaje daleko w tyle w stosunku do panującej konkurencji. Z pewnością znajdzie ona nabywców, ale nie można ocenić tych dań wysoko.
Zaskakuje mnie wysoka pozycja na TA. Czy wynika to z działalności PR firmy czy może jakiś sabotaż?

Dziękujemy, Bastian P

Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przeciętne w smaku jedzenie.Bez fajerwerków. Polędwiczki były zimne i słabo przyprawione. Pizza gruba, ciasto ciągnące się ,bardzo przeciętna. Obsługa miła ,lokalizacją dobra ale jedzenie nie zachęca do powrotu do tego lokalu. W Białymstoku jest kilka lepszych miejsc ze smacznym jedzeniem.

Dziękujemy, Prekursor P
Zrecenzowano 4 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Od kilku lat nie mieszkam już w Białymstoku jednak miałam duży sentyment do tego miejsca i do pizzy pysznej od dawien dawna. Za każdym razem jak odwiedzam rodzinę nie mogę się oprzeć pizzy Popollare, dzisiaj dostałam placek z serem,porażka . Czy to zmiana kucharza czy oszczędność na kiełbasie? Przecież na tej pizzy to główny składnik.Blagam niech wróci moja pyszna pizza niech wróci dawny standard.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Ewa P
Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzonko w przystępnej cenie. Fajny klimat w srodku. Mila obsluga. Taki mocny średniaczek. Mimo wszystko warto.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, martim594
Zrecenzowano 26 lipca 2018

Jedzenie godne polecenia adekwatne do ceny, atmosfera przyjemna, kameralna. Niesamowita obsluga,ktora wychodzi na przeciw klientowi. Na szczegolna uwage zasluguje pani Izabela, ktora jest zawsze usmiechnieta I mila.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, _fanfatal999

Paradiso Restauracja & Pizza & Caffe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Paradiso Restauracja & Pizza & Caffe? Podziel się wrażeniami!