Białystok

“Mistrzowska liga”
Trattoria Czarna Owca — recenzja

Trattoria Czarna Owca
Zamów online
Nr 12 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Kuchnie: Francuska, Włoska, Polska
Zrecenzowano 5 września 2019

Z pasją, klasą i smakiem. Do tego dobry personel i piękna estetyka podawanych dań. Do poprawy wystrój wnętrza.

Dziękujemy, famillka

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Krótka, ciekawa, sezonowa karta, dania pięknie podane i równie smaczne.
Na przestrzeni kilku lat widać ciągły rozwój.
Zdecydowanie w moim osobistym top 5 w Białymstoku - gorąco polecam
A dla łasuchów najlepsza beza w mieście na deser ;)

Dziękujemy, Soowka17
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszny chleb na przystawkę, aż bochenek kupiliśmy do domu :) bardzo dobra pizza i obłędna beza!!!

Dziękujemy, 709olal
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tam ze względu na słynny Torcik z Bezy który jest u nich akurat głównym przysmakiem. Po mimo że nie przepadam za bezą byl bardzo dobry podany z owocami sezonowymi.

Dziękujemy, KwIaTeKGD
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia daniom, które zamówiliśmy - chłodnik z kiszonych buraków wyglądał jak... rabatka z kwiatami - najładniejsze danie jakie widziałam ;) było również smaczne. Pyszna zupa tajska i carry z krewetkami. Porcje duże (trudno było zmieścić przystawkę i danie główne - bez szans na bezę, z której tem lokal jest znany)
Może nie najtaniej ale warto - szczerze polecam

Dziękujemy, Soowka17

Trattoria Czarna Owca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Czarna Owca? Podziel się wrażeniami!