“Pysznie!”
Trattoria Czarna Owca — recenzja

Trattoria Czarna Owca
Zamów online
Nr 12 wśród 240 Restauracje (Białystok)
Kuchnie: Francuska, Włoska, Polska
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszny chleb na przystawkę, aż bochenek kupiliśmy do domu :) bardzo dobra pizza i obłędna beza!!!

Dziękujemy, 709olal

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tam ze względu na słynny Torcik z Bezy który jest u nich akurat głównym przysmakiem. Po mimo że nie przepadam za bezą byl bardzo dobry podany z owocami sezonowymi.

Dziękujemy, KwIaTeKGD
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia daniom, które zamówiliśmy - chłodnik z kiszonych buraków wyglądał jak... rabatka z kwiatami - najładniejsze danie jakie widziałam ;) było również smaczne. Pyszna zupa tajska i carry z krewetkami. Porcje duże (trudno było zmieścić przystawkę i danie główne - bez szans na bezę, z której tem lokal jest znany)
Może nie najtaniej ale warto - szczerze polecam

Dziękujemy, Soowka17
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy lunch w Czarnej Owcy.
Mimo wybrania zestawy lunchowego zarówno chłodnik jak i policzki wołowe były przepyszne. Pizza również bardzo smaczna.
Dodatkowo duży plus za bardzo profesjonalna obsługę.
Szczerze polecam :)

Dziękujemy, 817maciekw
Zrecenzowano 18 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy Czarną Owcę na niedzielny obiad. Bardzo bardzo miła obsługa, która doradza w wyborze przekąsek i dań głównych.
Na przekąskę jedliśmy krewetki królewskie w maśle z sosem z limonki i do tego pyszny świeży chlebek. Duża porcja krewetek nasyciła 2 osoby.
Dania główne to: policzki z babką ziemniaczaną i ogórki małosolne oraz filety z rybki ze szparagami i ziemniakiem.
Wszystko pięknie podane, smaki i połączenia rewelacyjne.
Akurat w tym dniu był mały wybór piwa, za to minus.
Generalnie polecam lokal!

Dziękujemy, PPPuch

Trattoria Czarna Owca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Czarna Owca? Podziel się wrażeniami!