“Burger marzeń!”
Sherlock Holmes Pub — recenzja

Sherlock Holmes Pub
Get food delivered
Nr 24 wśród 245 Restauracje (Białystok)
Kuchnie: Grill/rożen, Pub-restauracja
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: The Sherlock Holmes to prawdziwy angielski pub-restauracja w stylu brytyjskim, na tętniącej życiem ulicy pełnej ludzi o każdej porze dnia i nocy, w samym centrum miasta! Unikatowe wnętrze i przyjazny personel stara się odwzorować ducha Londynu i kulturę pubów Zjednoczonego Królestwa.Ponadto, oferujemy szeroki wybór alkoholi. Sherlock Holmes to także, a może przede wszystkim znakomity steakhouse.
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja/Pub usytuowana w centrum miasta z otwartym w lecie ogródkiem. W środku klimatyczny i w którym taktycznie można poczuć się jak w Wielkiej Brytanii. Burger który zamówiłam był wyśmienity! Więc brawa dla kucharza! Co do obsługi to biedny kelner/barman był jeden (czas lanczowo-obiadowy) co on musiał się nabiegac zrozumie tylko ten co miał styczność z gastronomia i choć mimo tylu rzeczy, które miał na głowie to do każdego klienta był uśmiechnięty i pomocny.

2  Dziękujemy, Ilonczyk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Amelia S, Kierownik, Sherlock Holmes PubOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Jest nam niezmiernie miło, że wszystko smakowało. Teraz nasze burgery można zamówić również z dowozem za pośrednictwem portalu pyszne.pl Zapraszamy <3

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Byłem tam dwa razy. Pierwszy raz wziąłem żeberka i szczerze mówiąc były beznadziejne. Do tego obsługa jakby była tam za karę. Problem z wystawieniem faktury itp. Po miesiącu wróciłem z klientem, bo chciał zobaczyć lokal i sytuacja jak przy pierwszej wizycie.
Reasumując. Dobra lokalizacja i przystępne ceny ale moim zdaniem to bardziej lokal na wieczorne piwo z kumplami niż obiad z klientem.

2  Dziękujemy, PiotrK2926

Jest nam niezmiernie przykro, że nasz personel nie spełnił Pan a oczekiwań, jednakże stale podnosimy ich kompetencje przez co nasza obsługa jest coraz lepsza. Zapraszamy do częstszych odwiedzin. Posiadamy również specjalną ofertę dla klientów biznesowych, której szczegóły można poznać pisząc maila na info@publondon.pl
Pozdrawiam.

Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem ostatnio w tej restauracji. Obsługa słaba, jedzenie słabe. Jedynie musze pochwalić wystrój i wnętrze za angielski styl.

2  Dziękujemy, 775damiano
Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała, luźna atmosfera. Bogata karta dań i napojów. Wieczorem nawet w dzień powszedni sporo klientów. Bardzo miła obsługa

2  Dziękujemy, Kasia_2303

Bardzo dziękujemy za tak miły komentarz i zapraszamy częściej <3

Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Inny lokal w Białymstoku z moim ulubionym piwem nie przychodzi mi do głowy. Niestety Pani, chyba z Ukrainy, nalała je jak każde inne... Profanacja Pusto było i tak smutno. Nawet orzeszków akurat zabrakło...

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Klimson1973

Na Guinessa zapraszamy w każdy weekend, a i orzeszki już się znalazły!

Sherlock Holmes Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Sherlock Holmes Pub? Podziel się wrażeniami!