“Lepiej niż u mamy!”
Bar Topolanka — recenzja

Bar Topolanka
Nr 11 wśród 234 Restauracje (Białystok)
Zrecenzowano 11 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna kuchnia, smacznie, duży wybór w bardzo rozsądnych cenach. Obiad z deserem za 20 zł.
Czysto i przyjemnie. Koniecznie trzeba odwiedzić. Polecam.

Dziękujemy, bluebird4007

Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

To była moja pierwsza wizyta w Topolance i myślę, że nie ostatnia.
Domowe jedzenie z fajnymi regionalnymi pozycjami w menu, sam fakt, że jest tam zawsze tyle osób daje do myślenia.

Dziękujemy, Cukasz
Zrecenzowano 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce z domowymi obiadami. Wystrój przyjemny, lokal czysty. Barszcz ukraiński i chłodnik rewelacyjne. Ceny bardzo niskie. Polecam!

Dziękujemy, emilia_swig
Zrecenzowano 8 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

-smacznie
-blisko drogi
-miejsce ,w którym można zjeść dobrze
Polecam serniczki , które są bardzo mi smakują.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, SzymonSajmon
Zrecenzowano 15 grudnia 2018

Jedzenie świeże i smaczne .W samym barze trochę ciasno, mało miejsca zwłaszcza w godzinach "szczytu".

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Mirella M

Bar Topolanka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Białystok, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Bar Topolanka? Podziel się wrażeniami!