Wycieczka studentów

Zrecenzowano: 31 lipca 2018
niveau926
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 2 czerwca 2019

To obowiązkowe miejsce do zwiedzenia dla każdego turysty ale i rodowitego białostoczanina. Mają tam stałą wystawę, ale i tymczasowe co jeszcze bardziej zachęca do częstego odwiedzenia tego wspaniałego miejsca!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, dumamka
Zrecenzowano: 12 maja 2019

Poszliśmy do tego muzeum w ramach zajęć na uczelni. Na początku był wykład, a następnie z przewodnikiem oglądaliśmy dzieła malarskie. Można dowiedzieć się na ich temat kilka ciekawych rzeczy oraz przy okazji nauczyć się trochę historii. Jeżeli ktoś interesuje się historią i sztuką to polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, JulitaJ24
Zrecenzowano: 31 lipca 2018

W Muzeum Podlaskim można zobaczyć sporo wartościowych obrazów (malarstwo polskie przełomu wieków). Wstęp nie jest drogi, dlatego opłaca się tam zajrzeć. W placówce organizowane są również wystawy czasowe (zazwyczaj interesujące), więc warto śledzić ich stronę internetową.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2017
Dziękujemy, niveau926
Zrecenzowano: 26 marca 2018

Muzeum mieści się w ratuszu, ma świetną ekspozycję polskiego malarstwa z XIX i XX.
Coś jak Sukiennice w Krakowie tylko same płótna są mniej znane, ale nazwiska artystów te same:) Serdecznie polecam każdemu, kto odwiedza Białystok, warto je odwiedzić.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
Dziękujemy, notak2017
Zrecenzowano: 4 marca 2018

Niewielka wystawa, zaledwie 3 salki poświęcone malarstwu. Na plus czytelnia w piwnicy, z której można skorzystać.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
Dziękujemy, weronikap552