Zapisz
Główna atrakcja Białegostoku

Piękny pałac z pięknym ogrodem, tuż przy samym sercu miasta. Polecam jako główny punkt przy... Przeczytaj więcej

plukaszyk
Lublin, Polska
Pałac w centrum miasta

To moja druga wizyta w tym miejscu. Pałac był własnością jednej z największych familii w I... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 października 2020
VisitorKiezix
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 4 września 2019

Pałac zadbany, odrestaurowany tak samo jak ogrody znajdujące się obok pałacu. Na duży plus jest jeszcze dużo zieleni wokół pałacu, gdzie można wziąć koc i posiedzieć w cieniu.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, lilenci
Zrecenzowano: 3 września 2019

Ładny pałac w centrum miasta. Zadbany park i teren dookoła. Fajnie, ze pałac jest wykorzystywany i tętni życiem-mieści się tu akademia medyczna w Białymstoku

Dziękujemy, Tymon D
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Sam pałac z zewnątrz wygląda znakomicie jednak jeśli chodzi o jego zwiedzanie to już nie jest tak kolorowo. O ile muzeum farmacji i medycyny są omówione jako tako to pałac to pojęcie na skróty i prezentacje multimedialne z których nie wiele można się dowiedzieć a bilet normalny kosztuje bagatela 20 zł. Strata czasu i pieniędzy. Lepiej poczytać i zapoznać się z historią pałacu w domowym zaciszu.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
1  Dziękujemy, B4rt3k
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pałac Branieckich zrobił na nas ogromne wrażenie . Piękny , bogaty budynek , przepiękne złocenia , fasady, rzeźby. Po drugiej stronie od głównego wejścia przepiękny ogród z fontannami. Wieczorem pałac jest oświetlony co dodaje magii temu miejscu. Polecamy zobaczyć.

Dziękujemy, beatac230
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Aż byłem w szoku jak zobaczyłem cały ten pałac, ogród z tyłu pałacu robi naprawdę duże wrażenie A zwłaszcza te posągi które się tam znajdują.

Dziękujemy, KwIaTeKGD