Zapisz
Główna atrakcja Białegostoku

Piękny pałac z pięknym ogrodem, tuż przy samym sercu miasta. Polecam jako główny punkt przy... Przeczytaj więcej

plukaszyk
Lublin, Polska
Pałac w centrum miasta

To moja druga wizyta w tym miejscu. Pałac był własnością jednej z największych familii w I... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 października 2020
VisitorKiezix
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Sam pałac z zewnątrz wygląda znakomicie jednak jeśli chodzi o jego zwiedzanie to już nie jest tak kolorowo. O ile muzeum farmacji i medycyny są omówione jako tako to pałac to pojęcie na skróty i prezentacje multimedialne z których nie wiele można się dowiedzieć a bilet normalny kosztuje bagatela 20 zł. Strata czasu i pieniędzy. Lepiej poczytać i zapoznać się z historią pałacu w domowym zaciszu.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
1  Dziękujemy, B4rt3k
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pałac Branieckich zrobił na nas ogromne wrażenie . Piękny , bogaty budynek , przepiękne złocenia , fasady, rzeźby. Po drugiej stronie od głównego wejścia przepiękny ogród z fontannami. Wieczorem pałac jest oświetlony co dodaje magii temu miejscu. Polecamy zobaczyć.

Dziękujemy, beatac230
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Aż byłem w szoku jak zobaczyłem cały ten pałac, ogród z tyłu pałacu robi naprawdę duże wrażenie A zwłaszcza te posągi które się tam znajdują.

Dziękujemy, KwIaTeKGD
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odradzam wizytę w poniedziałek, pałac jest zamknięty dla zwiedzających... Natomiast okolice pałacu, ogród robią wrażenie. Na pewno z dzieckiem można do woli spacerować, podziwiać piękno pałacu z zewnątrz.

Dziękujemy, annahM4438TZ
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Można zabrać znajomych na wycieczkę aby pokazać to miejsce . Jest to jeden z najważniejszych miejsc aby zobaczyć w Białymstoku

Dziękujemy, marekkek