Zapisz
Główna atrakcja Białegostoku

Piękny pałac z pięknym ogrodem, tuż przy samym sercu miasta. Polecam jako główny punkt przy... Przeczytaj więcej

plukaszyk
Lublin, Polska
Pałac w centrum miasta

To moja druga wizyta w tym miejscu. Pałac był własnością jednej z największych familii w I... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 października 2020
VisitorKiezix
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Aż byłem w szoku jak zobaczyłem cały ten pałac, ogród z tyłu pałacu robi naprawdę duże wrażenie A zwłaszcza te posągi które się tam znajdują.

Dziękujemy, KwIaTeKGD
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odradzam wizytę w poniedziałek, pałac jest zamknięty dla zwiedzających... Natomiast okolice pałacu, ogród robią wrażenie. Na pewno z dzieckiem można do woli spacerować, podziwiać piękno pałacu z zewnątrz.

Dziękujemy, annahM4438TZ
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Można zabrać znajomych na wycieczkę aby pokazać to miejsce . Jest to jeden z najważniejszych miejsc aby zobaczyć w Białymstoku

Dziękujemy, marekkek
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Przepiękny , zadbany ogród wraz z fontanną oraz pałac . Koniecznie należy zobaczyć podczas wizyty w Białymstoku.

Dziękujemy, Beata O
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Przepiękne miejsce,piękny, zadbany park,w centrum miasta ale jest bardzo spokojnie,czysto,dziedziniec zadbany,można się w parku zrelaksować.

1  Dziękujemy, Dorota R