Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Postanowiłem podczas kolejnej wizyty w Białymstoku skorzystać ze sprawdzonego już przeze mnie miejsca - Hotel Aristo. Niezmiennie hotel, obsługa, śniadanie na najwyższym poziomie. Aż szkoda, że hotel ma jedynie 3***, bo zasługuje na znacznie więcej. Przy kolejnej wizycie na pewno tutaj zawitam.

Dziękujemy, 526krzysztofg
Zrecenzowano: 2 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel Aristo robi bardzo dobre wrażenie, ale na stronie internetowej. Pokój, który dostałem był duży, przestronny jednakże urządzony na styl eksluzywnej komuny, albo wczesnych lat dwutysięcznych.

Odrapane fotele, stół z drzazgą, ruszające się krzesło przy biurku, dziura w zasłonie. Niby drobnostki natomiast wpływają na ogólny odbiór hotelu. Pokój dosyć ciemny. Na stole i w lodówce duży wybór rzeczy do kupienia, co tylko zagraca przestrzeń.

Łazienka duża, natomiast użyty tam ciemny kamień powoduje, że nie jest to miłe dla oka.

Śniadania smaczne, jednakże wybór niezbyt duży.

Duży plus hotelu to jego umiejscowienie, praktycznie w samym centrum miasta niedaleko Pałacu Branickich.

Hotel mogę polecić, jednakże nie radzę się nastawiać na luksusy.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Pregola
Zrecenzowano: 8 lipca 2018

Hotel bezpośrednio przy katedrze i parku Branickich.
Niewielki, łączący tradcycję z nowoczesnością.
Bardzo przestronne pokoje i łazienki
Czysto i przyjemnie.
Miła obsługa
Rewelacyjne śniadania w restauracji hotelowej Savoy.
polecam

Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, vvojtekvv
Zrecenzowano: 20 czerwca 2018

Hotel rewelacyjny. Piękne pokoje, smaczna kuchnia dożo udogodnień. Lokalizacja fenomenalna.
Ale.. ogromny minus za brak parkingu. Nie ma nawet zarezerwowanego dla hotelu miejsca przy wejściu aby móc zapakować i wynieś nawet bagaże.
Parkuje się na ulicy. Jestem w stanie to rozumieć jednak na drugi dzień o 5 rano zrywa mnie na nogi recepcja z informacją że o 6 rano straż miejska zamyka ulice ze względu na jakieś tam święto ulicy i jeśli nie przestawię samochodu to zostanie odholowany. O 5 rano musiałem szukać innego miejsca. Na moje pytanie dlaczego nie informowali w dniu przyjazdu że na drugi dzień jest zamknięta ulica recepcjonistka z rozbrajającym uśmiechem odpowiada że nie wiedzieli. Tu niestety wykazano się totalnym brakiem wyczucia i troski o gości. Recepcja jeszcze dzwoniła o 6 i 7 rano z ta sama informacją co proszę mi uwierzyć mogło doprowadzić do furii. Przy wymeldowaniu się nie usłyszałem nawet słowa przepraszam……. Dlatego ogromny minus za to w jaki sposób obchodzi się tam z gośćmi…. Bo niestety ale nie byłem jedyny. Miny pozostałych gości którzy zerwani rano musieli przestawiać auta mówiły bardzo wiele… dlatego hotel i lokalizacja chyba na tak…..ale obsługa chyba do wymiany skoro zapomniał że jest od tego aby dbać o gości a nie traktować jak intruzów…

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, 903pawe_f
Zrecenzowano: 12 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel przepiękny , wszystko z kamienia , łazienka przestronna , piękny designe.
Czysto , super działająca klimatyzacja , super lokalizacja , przemiła obsługa na recepcji i w restauracji .
Jedynym malutkim minusem sa cienkie ściany i w nocy miałam możliwość słuchania miłosnych uniesień z pokoju obok i bardzo słabo oznakowane wejście główne .
Baaardzo polecam , pyszne śniadania , cud miód i orzeszki

Termin pobytu: maj 2018