Białystok
Zrecenzowano: 20 czerwca 2018

Hotel rewelacyjny. Piękne pokoje, smaczna kuchnia dożo udogodnień. Lokalizacja fenomenalna.
Ale.. ogromny minus za brak parkingu. Nie ma nawet zarezerwowanego dla hotelu miejsca przy wejściu aby móc zapakować i wynieś nawet bagaże.
Parkuje się na ulicy. Jestem w stanie to rozumieć jednak na drugi dzień o 5 rano zrywa mnie na nogi recepcja z informacją że o 6 rano straż miejska zamyka ulice ze względu na jakieś tam święto ulicy i jeśli nie przestawię samochodu to zostanie odholowany. O 5 rano musiałem szukać innego miejsca. Na moje pytanie dlaczego nie informowali w dniu przyjazdu że na drugi dzień jest zamknięta ulica recepcjonistka z rozbrajającym uśmiechem odpowiada że nie wiedzieli. Tu niestety wykazano się totalnym brakiem wyczucia i troski o gości. Recepcja jeszcze dzwoniła o 6 i 7 rano z ta sama informacją co proszę mi uwierzyć mogło doprowadzić do furii. Przy wymeldowaniu się nie usłyszałem nawet słowa przepraszam……. Dlatego ogromny minus za to w jaki sposób obchodzi się tam z gośćmi…. Bo niestety ale nie byłem jedyny. Miny pozostałych gości którzy zerwani rano musieli przestawiać auta mówiły bardzo wiele… dlatego hotel i lokalizacja chyba na tak…..ale obsługa chyba do wymiany skoro zapomniał że jest od tego aby dbać o gości a nie traktować jak intruzów…

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, 903pawe_f
Zrecenzowano: 12 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel przepiękny , wszystko z kamienia , łazienka przestronna , piękny designe.
Czysto , super działająca klimatyzacja , super lokalizacja , przemiła obsługa na recepcji i w restauracji .
Jedynym malutkim minusem sa cienkie ściany i w nocy miałam możliwość słuchania miłosnych uniesień z pokoju obok i bardzo słabo oznakowane wejście główne .
Baaardzo polecam , pyszne śniadania , cud miód i orzeszki

Termin pobytu: maj 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, agnieszka0110
Zrecenzowano: 8 marca 2018

W 2016 roku napisałam pozytywną recenzję. Teraz ze smutkiem muszę napisać inną. Przez te 2 lata jakość spadła znacząco. Na początek prosiłam o rezerwację określonego pokoju, po przyjeździe dostałam inny, znacznie mniejszy, cena pozostała. W pokoju już nie ma kapci, podłoga niedokładnie sprzątnięta. Śniadanie - tu również redukcja kosztów. Trzeba było czekać kilkanaście minut, żeby zostały uzupełnione braki na talerzach. Jak już zaczęto uzupełniać to przy sali na której siedziało kilkanaście osób położono w bufecie cztery plasterki pomidora..... Bardzo to smutne.
Z pewnością nie zatrzymam się tutaj już nigdy tym bardziej, że w centrum jest inny hotel zdecydowanie na wyższym poziomie.

Termin pobytu: marzec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, 64ela
Zrecenzowano: 8 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny mały hotel, obok Pałacu Branickich i pięknego parku. Blisko rynku i najważniejszych atrakcji. Miła i pomocna obsługa, ładne i czyste pokoje. Duza łazienka z dużym prysznicem. Smaczne śniadania w formie szwedzkiego bufetu serwowane od 6.30 do 10.30.
Polecam!

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, aniap252
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aristo_Hotel15, Manager, Hotel AristoOdpowiedź udzielona 15 marca 2018

Bardzo dziękujemy za opinię i zapraszamy do nas ponownie!

Zrecenzowano: 1 listopada 2017

Doskonały hotel,blisko centrum miasta.Wyjątkowe pokoje,świetna łązienka.
Super śniadanie,jedno z lepszych jakie jadłem w Polsce..Jedyna rzecz której mi brakowało to większy wybór rumów w barze:(
Bardzo miła obsługa,bardzo czysty hotel.

Termin pobytu: październik 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, SEBASTIAN G

Dziękujemy za słowa uznania i zapraszamy do nas ponownie!